Spider-Man: Daleko od domova - jak došlo na cameo, po kterém fanoušci volali léta?

Spider-Man: Daleko od domova - jak došlo na cameo, po kterém fanoušci volali léta? 5 obrázků v galerii
Spider-Man: Daleko od domova | Foto: Marvel / Sony
Nový Spider-Man s podtitulem Daleko od domova je konečně v kinech a připravil si pro diváky na svém konci opravdu nečekané cameo. Budou přirozeně následovat spoilery, takže kdo film neviděl a nechce si kazit překvapení, ať opravdu nečte dál.

Takže jsme se doufám pochopili a můžeme dál. Původní trilogie o Spider-Manovi režiséra Sama Raimiho měla mimo jiné naprosto famózně zahraného šéfa Daily Bugle J. Jonaha Jamesona. Ujal se ho herec J.K. Simmons a fanoušci léta doufali, že se do role vrátí. V sérii Amazing Spider-Man na to nedošlo a když se Simmons upsal roli Gordona u konkurenčního DC, vypadalo to, že už mají smůlu. Ale nakonec jsme se přeci jen dočkali!

Jameson v podání Simmonse se konečně vrátil na konci Daleko do domova a režisér Jon Watts prozradil, jak na překvapivé cameo došlo. Od počátku se pro film s postavou počítalo, neboť nejenže na konci obviní Spider-Mana z vraždy Mysteria, ale následně dokonce odhalí jeho skutečnou identitu. "Říkali jsme si, že když zapojíme Jamesona, musí ho hrát J.K. Simmons. Ani jsme neuvažovali o nikom jiném, prostě by to nefungovalo." Herec měl naštěstí o návrat do kultovní role zájem a Watts tak nemusel složitě vymýšlet náhradu.

Nejzajímavější na tomhle cameu každopádně je, že de facto propojuje nový film s původní sérií. Že bychom se někdy v budoucnu - díky paralelním vesmírům - dočkali i návratu Tobeyho Maguirea? Můžeme tiše doufat...

Spider-Man: Daleko od domova | Foto: Marvel Studios
Spider-Man 2 | Foto: 2004 Columbia Pictures
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist