8.7.2019, 10:19

Otázkami opředená smrt mladého herce, který odešel příliš brzy

Otázkami opředená smrt mladého herce, který odešel příliš brzy
Cameron Boyce (Následníci 2) | Foto: Disney Channel

Bylo mu 20 let, především američtí diváci ho milovali díky rolím v televizní sérii Následníci a jeho smrt zaskočila Adama Sandlera. Cameron Boyce, který se herectví věnoval od dětských let, zemřel v noci 6. července 2019 ve Spojených státech amerických.

Následníci (2015) | Foto: Disney Channel

V roce 2011 ho proslavila role v seriálu Jessie. Diváci si jej pamatují z televizní filmové série Následníci, jejíž třetí snímek jsme vám před pár dny představili díky první upoutávce. Dle dostupných zpráv stihl Cameron Boyce snímek dokončit a během jeho sledování nezůstane oko suché. Boyce byl též přítelem a hereckým kolegou Adama Sandlera, po jehož boku se představil ve ztřeštěné komediální sérii Machři. Zahrál si též v hollywoodských snímcích Zrcadla (2008) či Oko dravce (2008).

Co stálo za smrtí mladého člověka? Dlouhodobé zdravotní potíže. Cameron Boyce zemřel ve spánku na následky záchvatu, který byl jejich důsledkem. Odešel příliš brzy.

Následníci 2 (2017) | Foto: Disney Channel
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související osoby: Cameron Boyce, Adam Sandler

Související články:

Trailer: Nerozluční muzikáloví přítelé jsou zpátky. Komu budou čelit tentokrát?

Barevné muzikálové dobrodružství plné kouzel se vrací. Je tu další díl oblíbeného filmu Následníci s pořadovým číslem 3 a zcela novým trailerem.

Padouši z Následníků 2 se představují na prvním obrázku

Stanice Disney Channel zveřejnila první obrázky z pokračování úspěšného televizního snímku Následníci. Premiéra Následníků 2 je v plánu na příští rok.

Disney plánuje pokračování televizního hitu Následníci

Snímek Následníci si získal poměrně velkou vlnu popularity mezi diváky a přinesl jeho tvůrcům ohromný úspěch. Potomci pohádkových zloduchů se totiž stali...

Disney představuje televizní film Descendants, v němž půjdou potomci slavných padouchů na střední

Stanici Disney Channel čeká tento rok premiéra nového televizního snímku Descendants a jak název napovídá, půjde o potomky. Ovšem ne jen tak ledajaké, ale...

Machři Adama Sandlera zpátky na place. Tentokrát s vlkodlakem (první fotky)

Oddechovka o partě kamarádů, kteří se po letech sejdou díky smrti basketbalového trenéra a pořádně zavzpomínají, není tím nejlepším, co Sandler kdy...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: