Trailer: Rodinu v odlehlém sídle tyranizuje ohromný pavouk

Trailer: Rodinu v odlehlém sídle tyranizuje ohromný pavouk 3 obrázky v galerii
Itsy Bitsy | Foto: Horror
Patříte mezi milovníky pavoučích hororů a rádi se v bezpečí svých pokojů bojíte při sledování stvůr, od kterých si v reálném životě držíte uctivý odstup? Pak vás možná zaujme upoutávka na nadcházející horor s osminohou poznávací značkou.

Itsy Bitsy, jak zní název filmu, je v americkém folkloru známou básní, kterou si mimo jiné přeříkával i Jeff Daniels ve finále Arachnofobie, a v překladu znamená něco jako"Malý - Maličký". Režisér Micah Gallo, známý především svou prací na vizuálních efektech v hororech jako Hatchet nebo Frozen, to ale s tou maličkostí rozhodně nebude přehánět. Podle traileru se diváci letos v srpnu, kdy má snímek premiéru za oceánem, mohou těšit na řemeslně zručnou a napínavou "pavoukofobii" ve stísněných hororových kulisách, která asi moc velké gore parády nenabídne, ale na rozdíl od většiny žánrových sourozenců by se alespoň nemusela utápět v trapnosti.

Pavouček sice zatím kdovíjak přesvědčivě nevypadá, ale v plné kráse si ho tvůrci naštěstí šetří až pro film samotný a v momentální postprodukci se dá ještě výsledná podoba efektů jistě ovlivnit. Upoutávka jinak relativně funguje a obávané zvířátko v typickém prostředí Conjuringu by mohlo být zajímavým osvěžením. Pořádný pavoučí horor už by to ostatně chtělo jako řemen!

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist