Dnes večer si v televizi můžete pustit film, který označil Sylvester Stallone za nejhorší své kariéry

Dnes večer si v televizi můžete pustit film, který označil Sylvester Stallone za nejhorší své kariéry 7 obrázků v galerii
Plán útěku 2 | Foto: Lionsgate
Sylvester Stallone má za sebou bohatou kariéru, která zažila řadu vrcholů i pádů. I když měl své slabší období, kdy chrlil filmy jako D-Tox, Formule!, Ve jménu Angela nebo Sejměte Cartera, vždy z nich byla cítit snaha o slušný výsledek.

Pominu-li neslavný začátek Stalloneho kariéry v soft pornu Italský hřebec, nebál bych se mluvit o velmi dobré jízdě, kdy se i na ta nejslabší místa dá dívat. To nicméně přestalo platit v roce 2018, kdy se Sly z nějakého nepochopitelného důvodu začal paktovat s patlaly, u nichž si posledních šest let dobrovolně ničí kariéru Bruce Willis. Vzešly z toho dva opravdu otřesné akčňáky - Plán útěku 2 a Backtrace. Osobně bych viděl jako ten úplně nejhorší druhý zmíněný kousek, hlavní hvězda obou céčkových výtvorů ale ve svém instagramovém postu sestřelila druhý Plán útěku.

"Plán útěku 2 JE ROZHODNĚ TEN NEJHORŠÍ FILM, ve kterém jsem si kdy bohužel zahrál," napsal Stallone v příspěvku, který věnoval trojce Plánu útěku 3. Ta sice také zdaleka nedosahuje úrovně jedničky, jde minimálně ale o ucházející pokračování, jemuž by měli dát fanoušci prvního filmu šanci. Na příšernou dvojku pak, pokud budou chtít, mohou rovnou zapomenout, neboť ji třetí díl de facto ignoruje a svým příběhem navazuje přímo na jedničku.

Pokud se přesto odvážíte, Plán útěku 2 běží dnes od 22:15 na Prima Max.

Plán útěku | Foto: Lionsgate
Plán útěku 3 | Foto: Lionsgate
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist