26.6.2019, 08:00

Video: 26 minut z očekávané Star Wars hry ve stylu Uncharted

Video: 26 minut z očekávané Star Wars hry ve stylu Uncharted
Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment

Tak se fanoušci Star Wars snad konečně dočkají. Po řadě pochybných pokusů se blíží na PC a současné konzole hra pro jednoho hráče slibující velkolepý příběh.

Poprvé studio Respawn Entertainment prezentovalo hru Star Wars Jedi: Fallen Order letos na E3 působivou 14 minutovou ukázkou. Dnes tu máme její prodlouženou verzi, kterou mohli na zmíněné akci za zavřenými dveřmi vidět jen novináři. Jde o půlhodinové video a fanouškům by se měla líbit:

Hlavním hrdinou hry je jeden z posledních přeživších členů řádu Jedi. Někdo takový přirozeně nesmí odhalovat svou vnitřní sílu (pokud chce přežít) a když se Cal Kestis nechtěně prozradí, musí se vydat na útěk. Vývojáři slibují propracovaný příběh, což je něco, co si necháme v rámci Star Wars hry líbit. Jako režisér dostal hru na starost Stig Asmussen (vynikající God of War III).

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu pro PC, Xbox a PS4.

Z oficiálních stránek:

Pociťte Sílu

Zdokonalte se v boji se světelným mečem v technikách úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. S pomocí své zbraně a Síly se postavte jakékoli výzvě.

Nový příběh ze světa Star Wars

Jako jeden z posledních Jediů musíte udělat vše, co je nezbytné k přežití. Dokončete svůj výcvik dříve, než inkvizitoři Impéria odhalí váš plán na obnovu řádu Jediů.

Galaxie čeká

Prozkoumejte starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodněte, kdy a kam se vydáte dále.

Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment
Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související osoby: Stig Asmussen

Související články:

Trailer: Přichází konečně hra, kterou si fanoušci Star Wars zaslouží?

V EA si neudělali moc přátel mezi fanoušky Star Wars, když zrušili očekávanou příběhovou hru ve stylu Uncharted a místo toho tlačili multiplayerový...

Nathan Fillion natočil vlastní Uncharted film a věřte nám, tohle chcete vidět!

V Hollywoodu již deset let neúspěšně bojují s adaptací herního hitu Uncharted. A deset let ignorují přání fanoušků, aby hrál roli Nathan Fillion, který je...

Téma: Kde se vzal Nathan Drake?

Sympatický dobrodruh má v herním světě stejně silnou pozici, jako Indiana Jones v tom filmovém. Jak na Drakea studio přišlo?

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: