27.6.2019, 14:00

Trailer: Nový Vřískot překvapuje - zabije dceru Michaela Jacksona!

Trailer: Nový Vřískot překvapuje - zabije dceru Michaela Jacksona! 4 obrázky v galerii
Vřískot | Foto: Miramax
Hororová série Vřískot Wese Cravena platí za veliký kult, takže když se před pár lety začal chystat restart v podobě televizního seriálu, měli se fanoušci na pozoru.

Nakonec se z toho v roce 2015 vyklubal překvapivě důstojný následovník, jenž si udržel všechny prvky, které byly klíčové pro původní filmovou quadrilogii: napětí, humor, překvapivá úmrtí i detektivní pátrání po vrahovi.

Jistě, filmová série byla trochu jinde, ale s trochou nadsázky lze říci, že seriál dopadl nejlépe, jak mohl. To jediné, co chybělo k dokonalosti, byla původní ikonická maska, kterou tvůrci nahradili moderní verzí. Nyní máme před sebou třetí sérii, na kterou fanoušci čekají už tři roky (první a druhou dělil jen jeden). A přichází nejedno překvapení! Mění se televizní stanice, formát vysílání a dokonce i maska. A to je asi největší důvod k radosti - klasika je zpátky!

Show se přesouvá z MTV na stanici VH1, která bude jednotlivé epizody vysílat každou noc namísto s týdenní prodlevou. Třetí série nese oficiální podtitul Resurrection. Hvězdným hostem, který si to "odnese první", nejspíš bude dcera Michaela Jacksona Paris. Ta do uvolnění traileru nikdy nebyla s projektem spojována. Sama upoutávka působí poměrně mizerně (má dost podivné tempo a laciné přechody), ale snad jde jen o špatně sestříhané promo. Premiéra třetí řady televizního Vřískotu je stanovena na 8. července.

Scream: Ressurection | Foto: VH1
Scream: Ressurection / Paris Jackson | Foto: VH1
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist