Po 23 letech je konec. Pixar ruší svou dlouholetou tradici!

Po 23 letech je konec. Pixar ruší svou dlouholetou tradici! 4 obrázky v galerii
Asi jste si všimli, že se k vám dosud nedostala žádná informce o tom, jaký kraťas máte před premiérou Toy Story 4 čekat. Odpověď je nasnadě - žádný. Po 23 letech Pixar ruší svou tradici krátkých předfilmů a Toy Story 4 jde do kina samo samotinké.

Proč? Inu Pixar má v současné době plno práce. Příští rok ho čekají premiéry dvou celovečerních filmů - Frčíme a Soul a navíc je ve hře celá řada krátkých filmů a pořadů pro službu Disney+. Mateřská společnost všechno tlačí na nový stream a není se čemu divit, snaží se nalákat diváky v co největším počtu a upřímně velmi dobře ví, že přes děti je to nejsnazší a nejsilnější.

Únos | Foto: Pixar.Disney

No a jelikož všichni pracují na již rozdělaných pořadech, nebyl nikdo, kdo by mohl pro Toy Story 4 natočit úvodní kraťas.

Pro ptáčky | Foto: Pixar.Disney

Je to pouze dočasnou záležitostí? Budeme se moci přesvědčit hned v březnu příštího roku, kdy má do kin zamířit novinka Frčíme. Na červen 2020 je pak naplánována premiéra snímku Soul. To by znamenalo 2 filmy a 2 krátké filmy, které musí být hotovy během několika málo měsíců, tak uvidíme zda to u Pixaru zvládnou, nebo zda se budeme muset s tradičními předfilmy v kinech rozloučit nadobro.

Ankety
Která Daltonova bondovka je podle vás lepší?
Dech života (1987)
Povolení zabíjet (1989)
Nemám rád/a Daltonovy bondovky
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist