V Tarantinově Star Treku se bude mluvit sprostě a bude nepřístupný

V Tarantinově Star Treku se bude mluvit sprostě a bude nepřístupný 4 obrázky v galerii
O Tarantinově plánu natočit celovečerní film ze světa Star Treku se mluví několik let. Doteď měl slavný režisér plné ruce práce s natáčením a propagací svého nového filmu Tenkrát v Hollywoodu. Hektické období ale skončilo a Tarantino se může vrhnout opět do práce.

Spolu se skupinou scenáristů začali pracovat na textu a již nyní je jasné, že se ponese v jiném duchu. Tvůrci pořadů ze světa Star Treku se snažili dodržovat nepsanou úmluvu, že ve Star Treku se nenadává, nemluví vulgárně a nekleje. Tarantino nikoliv, o sprostá slova prý nebude nouze.

Star Trek: Do neznáma | Foto: Paramount Pictures

Navíc pokud snímek bude skutečně točit, nepřipustí nic jiného, než že ponese označení R (v USA mohou do kina lidé do 17 let pouze v doprovodu dospělé osoby), jinak do toho Tarantino nepůjde.

"Pokud to budu dělat, bude to eRko," nechal se slyšet Quentin. "První verze scénáře už je hotová. Teď si to potřebuju promyslet a vše zvážit, doteď jsem to udělat nemohl."

Quentin Tarantino

Počkejme si tedy na konečné rozhodnutí. Osobně se mi zdá kombinace Tarantino a sci-fi legenda neuvěřitelně vábivá, na to by člověk musel jít už jenom z principu. Tak snad Paramout přistoupí na všechny podmínky a podaří se mu Tarantina přemluvit...

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist