13.6.2019, 14:00

Nesmějte se! Tajný život mazlíčků 2 zve na netradiční víkendové setkání

Nesmějte se! Tajný život mazlíčků 2 zve na netradiční víkendové setkání
Tajný život mazlíčků 2 | Foto: CinemArt CZ

Za týden vstoupí v premiéře do českých kin animované pokračování hitu Tajný život mazlíčků. Chcete jej vidět exkluzivně mezi prvními na výjimečné akci v brněnském kině? Pak čtěte dál.

Tajný život mazlíčků 2

O čem to je: Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt CZ)

Tuto neděli se v brněnském kině Cinema City Velký Špalíček uskuteční dopolední brunch spojený s předpremiérou snímku Tajný život mazlíčků 2. Akce začne 16. června v 10:00 s doprovodným programem určeným dětem i dospělým. Film se bude promítat od 11:00.

Ve spolupráci s distribuční společností CinemArt CZ přinášíme soutěž o 3x2 vstupenky na nedělní akci spojenou s brněnskou projekcí filmu Tajný život mazlíčků 2.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "mazlicci2") zašlete váš nickname. Uzávěrka je v pátek 14. června 2019 ve 14:00.

Tajný život mazlíčků 2 | Foto: Illumination Entertainment
Tajný život mazlíčků 2 | Foto: Illumination Entertainment
-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král

Související články:

TOP kina ČR: Král je mrtev, až žije král... Lví král!

Kolega Lukáš Král má zaslouženou dovolenou a tak se dnes neobvykle podívám na zoubek českému žebříčku já. Ale formát zachovám, ať ten šok trochu zmírníme ;)

Trailer: Harrison Ford obohacuje Tajný život mazlíčků 2 o svou milou povahu

Harrison Ford patří mezi největší frajery, jaké Hollywood pamatuje. Mimo jiné proto, že vždycky kašlal na nějaký hvězdný status. Ford bere herectví...

Králičí chlupatá koule se vrací! Tajný život mazlíčků 2 v prvních teaser trailerech

Pokud něčím zaujal animovaný snímek Tajný život mazlíčků, byl to úžasný nápad, krásná zvířátka a asi nejroztomilejší padouch na světě - králík Snížek.

Tajný život mazlíčků představuje další kapitolu nebývale populárního animovaného hitu

Animovaná zvířecí komedie Tajný život mazlíčků patřila v druhé polovině roku 2016 k obrovským diváckým a komerčním hitům. Snímek celosvětově utržil přes...

Animovaný hit Zpívej se dočká pokračování, na Tajný život mazlíčků 2 si rok počkáme

Studio Illumination Entertainment existuje sice pouhou dekádu, za tak krátkou dobu si přesto dokázalo v oblasti animovaných hitů udělat pořádnou reputaci.

Recenze: Tajný život mazlíčků

Co dělají domácí mazlíčci v newyorských bytech, když jejich páníčkové a paničky odejdou do práce? Inu, nic extra zajímavého. Vpodstatě si jenom tak blbnou...

Ankety

Který díl série Rychle a zběsile je podle vás nejlepší?
  • Rychle a zběsile
  • Rychle a zběsile 2
  • Rychle a zběsile: Tokijská jízda
  • Rychlí a zběsilí
  • Rychle a zběsile 5
  • Rychle a zběsile 6
  • Rychle a zběsile 7
  • Rychle a zběsile 8
  • Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: