13.6.2019, 14:00

Nesmějte se! Tajný život mazlíčků 2 zve na netradiční víkendové setkání

Nesmějte se! Tajný život mazlíčků 2 zve na netradiční víkendové setkání 9 obrázků v galerii
Tajný život mazlíčků 2 | Foto: CinemArt CZ
Za týden vstoupí v premiéře do českých kin animované pokračování hitu Tajný život mazlíčků. Chcete jej vidět exkluzivně mezi prvními na výjimečné akci v brněnském kině? Pak čtěte dál.
Tajný život mazlíčků 2

O čem to je: Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit. Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám. V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima. (CinemArt CZ)

Tuto neděli se v brněnském kině Cinema City Velký Špalíček uskuteční dopolední brunch spojený s předpremiérou snímku Tajný život mazlíčků 2. Akce začne 16. června v 10:00 s doprovodným programem určeným dětem i dospělým. Film se bude promítat od 11:00.

Ve spolupráci s distribuční společností CinemArt CZ přinášíme soutěž o 3x2 vstupenky na nedělní akci spojenou s brněnskou projekcí filmu Tajný život mazlíčků 2.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "mazlicci2") zašlete váš nickname. Uzávěrka je v pátek 14. června 2019 ve 14:00.

Tajný život mazlíčků 2 | Foto: Illumination Entertainment
Tajný život mazlíčků 2 | Foto: Illumination Entertainment
Ankety
Jste fanoušky Van Helsinga?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist