23.8.2019, 10:30

Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale čeká zklamání

Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale čeká zklamání
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics

Je to pár let, co studio Square Enix oznámilo spolupráci s Marvelem, přičemž z jejich spojení měla vzejít hra podle Avengers, o kterou se měli postarat zkušení vývojáři z Crystal Dynamics (nový Tomb Raider). No a nyní tu máme první záběry.

Hra nese prostý název Marvel’s Avengers a slibuje podobný zážitek, jako loni vydaný Marvel's Spider-Man, který vyšel exkluzivně na PlayStation 4. Studio nově uvolnilo téměř 20 minut z hraní, aby fanoušky nalákalo:

Gameplay záběry ukazují hned několik působivých momentů, přičemž příběh napsaný přímo pro hru začíná ve chvíli, kdy Captain Amerika, Iron Man, Hulk, Thor a Black Widow odhalují v sídle Avengers experimentální zdroj energie. Následně dojde k obrovské katastrofě, vina padne na oblíbené hrdiny a dál... to se teprve uvidí. Jakkoli působí ukázka našlapaně, jsou tu jistá ale...

... v prvé řadě působí Avengers jako tuctová koridorová mlátička. To ale může být jen vybraným úsekem. Jako větší problém bych viděl nové tváře, na které je obtížné si zvyknout. U herního Spider-Mana byla situace jednodušší, neboť ho ve filmech ztvárnili již tři herci (a to nepočítám Paralelní světy), takže střídání nepůsobilo tak násilně. Ale u většiny Avenegerů, kolem nichž se hra točí, jsme v roli nikdy nikoho jiného neviděli. Známé postavy tak najednou působí odcizeně a budou si muset znovu najít cestu k fanouškům.

Hra Marvel’s Avengers vyjde 15. května příštího roku pro PlayStation 4, Xbox One a PC a bude obsahovat lokalizaci formou českých titulků.

Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
-
-
Související filmy: Marvel's Avengers, Marvel's Spider-Man

Související články:

O Avengers a spol. se vědělo již ve starém Egyptě!

Příběhy o superhrdinech nejsou v lidské historii nic výjimečného ani nového. Vezměte si všechna ta antická, severská nebo slovanská božstva. Všechny tyto...

Herní Avengers nabídnou mnoho hrdinů, zahrajeme si s kamarády?

Square Enix minulý týden konečně představil očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, na níž již několik let pracují v Crystal Dynamics (nová Lara Croft).

Milovníci Avengers si na vysněnou hru se svými hrdiny pěkně počkají

Je to přes dva roky, co bylo oznámeno, že herní studio Crystal Dynamics (Tomb Raider) pracuje na titulu, který bude postavený na oblíbených hrdinech Avengers.

Recenze: Marvel's Spider-Man - velký návrat komiksového pavoučka do herního světa

Když společnost Sony oznámila pro svou konzoli PlayStation 4 exkluzivitu Marvel's Spider-Man, zavládlo vzrušení. Konečně hra s oblíbeným pavoučím hrdinou...

Ankety

V jakém pokračování byste Stalloneho viděli nejraději?
  • Kobra 2
  • Tango a Cash 2
  • Demolition Man 2
  • Cliffhanger 2
  • jiné (napište do diskuze)

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: