10.6.2019, 20:00

Video: Morgan Freeman recenzuje celou Hru o trůny a je to hrozně boží

Video: Morgan Freeman recenzuje celou Hru o trůny a je to hrozně boží 10 obrázků v galerii
Vykoupení z věznice Shawshank | Foto: 1994 Columbia Pictures
Chtěli jste dokonalé finále Hry o trůny? Inu, samotná show nám ho nenabídla (čímž neříkáme, že konec nebyl fajn, jde spíš o uchopení celé poslední sezóny), místo toho tu máme nečekanou alternativu, v níž se za všemi sériemi ohlíží Morgan Freeman.

A jde o jednu z těch situací "Nikdy by nás nenapadlo, že něco takového potřebujeme vidět. A potřebujeme!". Zábavné video nabízí monolog v duchu konce kultovního Vykoupení z věznice Shawshank a vtipným způsobem se ohlíží nejen za vrcholy celé show, ale také za "těmi slabšími kusy".

Video vypustil do světa YouTube kanál The Hook a nebudu vás zbytečně tahat za fusekli - autoři neměli k dispozici skutečného Morgana Freemana a pro své vtipné ohlédnutí za celým fenoménem použili "pouhého" imitátora. Je ale třeba jedním dechem dodat, že sakra zdatného (zní téměř jako originál).

Jakkoli tak na Kinoboxu Freemana milujeme a myslíme si, že je ohromně boží, za tenhle stylový zářez zodpovědný není. Na druhou stranu se potvrdilo to, co už dávno víme - všechno je lepší s hlasem Morgana Freemana!

Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist