10.6.2019, 20:00

Video: Morgan Freeman recenzuje celou Hru o trůny a je to hrozně boží

Video: Morgan Freeman recenzuje celou Hru o trůny a je to hrozně boží
Vykoupení z věznice Shawshank | Foto: 1994 Columbia Pictures

Chtěli jste dokonalé finále Hry o trůny? Inu, samotná show nám ho nenabídla (čímž neříkáme, že konec nebyl fajn, jde spíš o uchopení celé poslední sezóny), místo toho tu máme nečekanou alternativu, v níž se za všemi sériemi ohlíží Morgan Freeman.

A jde o jednu z těch situací "Nikdy by nás nenapadlo, že něco takového potřebujeme vidět. A potřebujeme!". Zábavné video nabízí monolog v duchu konce kultovního Vykoupení z věznice Shawshank a vtipným způsobem se ohlíží nejen za vrcholy celé show, ale také za "těmi slabšími kusy".

Video vypustil do světa YouTube kanál The Hook a nebudu vás zbytečně tahat za fusekli - autoři neměli k dispozici skutečného Morgana Freemana a pro své vtipné ohlédnutí za celým fenoménem použili "pouhého" imitátora. Je ale třeba jedním dechem dodat, že sakra zdatného (zní téměř jako originál).

Jakkoli tak na Kinoboxu Freemana milujeme a myslíme si, že je ohromně boží, za tenhle stylový zářez zodpovědný není. Na druhou stranu se potvrdilo to, co už dávno víme - všechno je lepší s hlasem Morgana Freemana!

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související osoby: Morgan Freeman

Související články:

Pozitivní bulvár: Morgan Freeman proměnil svůj ranč na útočiště včel

Morgan Freeman patří k té vzácné skupince herců, proti kterým snad nikdo nemůže říct křivé slovo. Bezpochyby za tuhle pozitivní auru vděčí roli Reda v...

V Rusku mají jasno - Morgan Freeman má mesiášský komplex a kouří trávu

Jde o jednu z těch ožehavých otázek, které budí vášnivé diskuze - ovlivnilo Rusko poslední americké prezidentské volby? A do jaké míry manipuluje veřejným...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: