Marvel odhalil nového ochránce galaxie. Jaký hrdina se k MCU připojí?

Marvel odhalil nového ochránce galaxie. Jaký hrdina se k MCU připojí? 16 obrázků v galerii
Captain Marvel | Foto: Marvel Studios
Není nic neobvyklého, že si Marvel veškeré novinky nechává dlouho pro sebe. Přesto se občas stává, že jim nějaká ta informace unikne a fanoušci se pak můžou zbláznit. Díky poslednímu snímku s názvem Endgame doslova šílí netrpělivostí. Není tedy divu, že se začaly šířit spekulace ohledně nového hrdiny, kterého MCU již nejspíš brzy představí.

Marvel Cinematic Universe již před několika měsíci vypustil mezi fanoušky teorii ohledně jeho dalšího směřování. V této zprávě byl zahrnut fakt, že se studio hodlá soustředit spíše na vesmírné hrdiny, jenže těch zatím moc nemáme. Mezi současné zastánce patří Strážci Galaxie, Thor a Captain Marvel. To je ovšem opravdu malé množství oproti pozemským hrdinům. Jaká další postava se tedy k našim současným galaktickým ochráncům brzy přidá?

Strážci Galaxie Vol. 2 | Foto: Marvel Studios

Mezi největší favority patří superhrdina jménem Nova. Již po premiéře Avengers: Infinity war se k němu vyjádřili samotní tvůrci Marvelu, mezi takovými byl i Kevin Feige, současný šéf studií. Ten během rozhovoru zmínil Novu jako hrdinu s obrovským potenciálem, a tím pádem patří mezi superhrdiny, kteří se v MCU určitě objeví.

Annihilation: Nova Vol.1 #2 | Foto: Gabriele Dell\'Otto

Nova je původem ze Země, jeho jméno zní Richard Rider. Tento hrdina se často spojuje s jeho konkurentem z DC, s Green Lanternem. Nova totiž získal své schopnosti velmi podobným způsobem. V komiksech získal svou moc díky umírajícímu veliteli Nova corps (jménem Rhomann Dey). Ve filmech ale Nova corps zatím žádné nadlidské síly nemají a je zde i jiná velitelka, kdo ví jak tomu tedy doopravdy bude. Jeho schopnostmi jsou nadlidská síla a rychlost, navíc dokáže vstřebat energii z útoku a následně ji obrátit proti nepříteli.

Nova Vol.5 #14 | Foto: Paco Medina

Právě tomuto charakteru velmi napomáhá jeho komiksové spojení se Strážci Galaxie. Předpokládá se proto, že pokud se má tento hrdina skutečně objevit a mít v budoucnu i vlastní sólovku, budou to právě připravovaní Strážci Galaxie Vol. 3 (2021), kde zaznamená filmovou premiéru. Co si myslíte vy? Jaké jsou vaše domněnky? Sdílíte tento názor?

Captain Marvel | Foto: Marvel Studios
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist