Filmaři se záhadologem Robertem Langdonem ještě neskončili

Filmaři se záhadologem Robertem Langdonem ještě neskončili 4 obrázky v galerii
Připravte se na další seriál. Tentokrát se do něj pustila stanice NBC a podařilo se jí získat práva na knihu Ztracený symbol od Dana Browna.

Jedná se o v pořadí třetí knihu s profesorem symbologie Robertem Langdonem. Scenáristou a výkonným producentem seriálu je Daniel Cerone. Dalšími výkonnými producenty jsou Brian Grazer, Francie Calfo, Anna Culp a Ron Howard.

Šifra mistra Leonarda | Foto: Columbia Pictures

Poslední jmenovaný režíroval zatím jediné filmové podoby Brownových knih, když natočil snímky Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni a Inferno. Natáčení Ztraceného symbolu je přitom v plánu již velmi dlouho a hlavní role Langdona se měl i počtvrté ujmout Tom Hanks. Nevíme tedy, zda se jedná o náhradu plánovaného snímku, nebo zda se nakonec dočkáme obou verzí.

Andělé a démoni | Foto: Columbia Pictures

Kdo se ujme role Roberta Langdona je ve hvězdách, ale vsadím se, že by se nikdo nezlobil, kdyby se Tom Hanks nechal přemluvit.

Oficiální popis Ztraceného symbolu zní takto:

Po Andělech a démonech a Šifře mistra Leonarda je to již třetí příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát neopustí domácí půdu a po svých předchozích zběsilých šetřeních v evropské kolébce (Římě, Vatikánu, Paříži a Londýně) se prvně zaplete do noční dešifrovací honičky na území USA, a to přímo v jeho hlavním městě Washingtonu D.C. K řešení záhady je vyzván hrůzostrašným předmětem ležícím na zemi v Kapitolu, ukazujícím na nástropní fresku s obrazem George Washingtona, který je tam zpodobněn jako pohanský bůh. A není samozřejmě náhodou, že bývalý americký prezident George Washington se zednářským kladívkem a zednářskou lžící položil roku 1793 základní kámen Kapitolu. Ve Washingtonu se odehrává honba za legendárním zednářským pokladem.

Inferno | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist