Kinotip: Když otec trénuje vlastní dceru. Idyla naooko?

Kinotip: Když otec trénuje vlastní dceru. Idyla naooko? 7 obrázků v galerii
Trenérova dcera (2018) | Foto: 3Kino
Organizátoři festivalu 3Kino v rámci cyklu "3Kino uvádí" představují snímek polského režiséra Lukasze Grzegorzeka Trenérova dcera (2018). Vztahové drama okořeněné kousavým humorem pojednává o otci-trenérovi a jeho dceři-mladé tenistce. On touží po tom, že jí dostane na sportovní vrchol. Ona touží po obyčejném životě.

O čem to je: Několik let cestuje Maciej (skvělý Jacek Braciak) se svou 17letou dcerou Wiktorií (Karolina Bruchnicka) po tenisových turnajích. Jejich život se skládá jen z cest od tréninku k zápasu a naopak. Dcera je pro Macieje, otce i trenéra v jednom, vším a on pro dceru zatím celým jejím světem. Maciej věří, že Wimbledon mají na dosah, až do chvíle, než se k nim připojí Igor (Bartłomiej Kowalski), slibný hezký mladý tenista, který začíná trénovat také pod vedením Macieje. Trenérova dcera je snímek plný diskrétního humoru, narážejícího na problematiku hledání vlastní identity. Otec dospívající dívky sní o tom, že se jeho dcera stane polskou tenisovou mistryní, ale dívka začne dělat vše pro to, aby sportu unikla. (3Kino)

Projekce snímku Trenérova dcera se uskuteční ve velkém sále pražského kina Atlas v úterý 11. června od 20:00 a o týden později, 18. června, od 20:30.

Trenérova dcera - Jacek Braciak a Karolina Bruchnicka | Foto: Distributor
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist