29.5.2019, 17:00

Už i Stallone útočí na televizi!

Už i Stallone útočí na televizi! 5 obrázků v galerii
Sylvester Stallone - Kobra
Sylvester Stallone rozhodně nezahálí. Navíc nepatří mezi ty, kterým vadí celoživotní spojení s nějakou rolí. Sylvester jich má na kontě několik; Rambo a Rocky jsou postavy, které mu už nikdo neodpáře. A Sly se o to ani nesnaží. Rocky už sice neboxuje, ale dává rady mladému Creedovi a Ramba čeká poslední krvavý boj.

Ještě je tu ale jedna role, kterou hodlá Sylvester oprášit - tu, kterou ztvárnil ve filmu Kobra z roku 1986.

Svět tohoto policejního thrilleru hodlá Stallone přenést na televizní obrazovky v podobě akčního seriálu. Postava, kterou herec ve filmu ztvárnil, se s největší pravděpodobností neobjeví, ale policista jeho ražení určitě. Na všechno je zatím ještě brzy, ale Stallone je přesvědčen, že je to skvělý nápad. Takže teď už ho pouze uskutečnit...

Kobra (1986)

A pokud neznáte Kobru, nebo si chcete snímek jen připomenout, zde je oficiální popis:

Poručík Marion Cobretti je pověřován případy, které ostatní policisté odmítají. Nyní je na stopě maniaka, který spáchal několikanásobnou vraždu sekyrou. "Kobra" brzy zjišťuje, že jde o bandu psychopatů, kteří si prosekávají cestu k "Novému řádu", jak nazvali svoji ideologii a nyní se snaží odstranit z cesty ženu, která jako jediná přežila jejich masakr.

Kobra (1986)
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist