23.5.2019, 15:14

První trailer na nového Terminátora je konečně venku, ale na oslavy to zatím není

První trailer na nového Terminátora je konečně venku, ale na oslavy to zatím není
Terminátor: Temný osud | Foto: 20th Century Fox

Tak ho tu konečně máme - první teaser trailer na nového Terminátora s podtitulem Temný osud, kde se k sérii coby producent a scenárista vrací James Cameron.

Terminátor: Temný osud by chtěl napravit chyby posledních dílů. K režii byl proto povolán Tim Miller (Deadpool), herecky se vrací Linda Hamilton (aka ta jediná pravá Sarah Connorová), nad filmem drží ochranou ruku sám Cameron a možná to bude zase eRko (to je ale jen spekulace). Film vyšel studio na 160 až 200 milionů dolarů a přirozeně nechybí ani Arnold Schwarzenegger. Ten ale možná bude mít tentokrát minimum prostoru:

První trailer se totiž soustředí především na nové hrdiny a návrat Sarah, Arnoldova postava je pouze v jediném záběru, což by mohlo znamenat, že v Temném osudu sehraje nějakou okrajovou roli. Pokud jde o výběr scén, vyvolává trailer rozpačité pocity. Ne že by film vypadal lacině, ale člověk má z upoutávky pocit, že tohle všechno už viděl v jiných filmech (případně rovnou v předchozích dílech série). Jistě, rozštěpení smrtícího stroje je zajímavé, ale kvůli tomu se fanoušci do kina nepohrnou. A sázka na neznámé tváře také úplně dobrou službu nedělá, protože chybí nějaké nové herecké lákadlo.

Velké natěšení se tedy zatím nedostavuje, ale do premiéry nepochybně ještě nějaká ta upoutávka přijde a třeba nás o návštěvě kina přesvědčí. Terminátor: Temný osud vstoupí do českých kin 31. října 2019.

Terminátor: Temný osud | Foto: 20th Century Fox
Terminátor: Temný osud | Foto: 20th Century Fox
-
-
Související filmy: Terminátor: Temný osud, Deadpool

Související články:

James Cameron slibuje, že nový Terminátor bude drsné eRko

Možná jste to nezaznamenali, ale před pár dny vyšel první trailer na nového Terminátora a nikdy extra nadšením neskákal. Přestože se vyjma Arnolda vrací i...

Terminátor: Temný osud konečně představil filmový plakát

S Arnoldem Schwarzeneggerem a Lindou Hamilton na palubě představuje studio 20th Century Fox filmový plakát k očekávané novince Terminátor: Temný osud. Do...

Terminátor 2: Jaký největší paradox provázel uvedení filmu do kin?

Včera večer jste si mohli v televizi naladit kultovního Terminátora 2 v režii Jamese Camerona. Snímek šel do kin před 28 lety a jeho uvedení mělo jeden...

Terminátor: Temný osud představuje hlavní postavy

Nový Terminátor se nám začíná pomalu rýsovat. Pevnou ruku nad ním konečně znovu drží James Cameron a režii tentokrát dostal na starost Tim Miller (Deadpool).

Terminátor 6: Arnold prozradil rozpočet a promluvil o zapojení Jamese Camerona

Patřím k té generaci, která na Terminátora Arnolda Schwarzeneggera nedá dopustit. Přesto se i já nemůžu zbavit pocitu, že už by to měl s touhle sérii vzdát.

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: