23.5.2019, 12:00

Deváté Star Wars přichází s novými fotkami a zajímavými informacemi!

Deváté Star Wars přichází s novými fotkami a zajímavými informacemi!
Star Wars: The Rise of Skywalker | Foto: GeekTyrant

Až utichne našlapané letní období a svůj účel snad naplní očekávané bijáky od Tarantina, Pixaru nebo z univerza Terminátora, přijde na řadu už standardní šílenství kolem nejslavnější, letos už dvaačtyřicetileté filmové značky. Co nového vlastně víme o Star Wars: The Rise of Skywalker?

Detailních rozborů první upoutávky najdete na YouTube slušnou řádku a rozhodně se tady nechci pouštět do nějakých dalších interpretací. Centrem pozornosti budou informace posledních dnů, reprezentované konkrétně plátkem Vanity Fair, jenž přináší i exkluzivní krátký pohled do zákulisí natáčení, na který se můžete podívat níže.

Že se schyluje k dalšímu velkému milníku v předaleké galaxii, to lze vyčíst nejen z reakcí a slov herců a tvůrců. Podle zdroje blízkého filmu přinese devátá epizoda Star Wars ukončení přetrvávajících bojů mezi rytíři Jedi a Sithi. Režisér J.J. Abrams také odtajnil informace kolem zesnulé Carrie Fisher a její úlohy v příběhu. "Náhle jsme našli odpověď na nemožnou otázku", popsal renomovaný tvůrce jeho zkušenosti ze sledování materiálu, který představitelka princezny Leiy před svou smrtí stihla natočit. Většina filmu byla prý napsána právě kolem těchto nahrávek a výsledek se ukázal až překvapivě funkčním.

Obecně se však očekává, že hlavní doménou a hnacím motorem vyprávění bude rozvíjení vztahu mezi Rey a Kylo Renem, kteří ostatně nejlépe zrcadlí onen střet Jedi a Sithů a jejichž spojení předchozí epizody zahrnuly tajemstvím a nespornou zvědavostí. A jak nakousl štiplavou otázku sám Adam Driver: "Bude Kylo Ren následovat jejich unikátní vztah, nebo jejich formované kamarádství končí ve chvíli, kdy se zabouchly dveře její lodě?"

Zkrátit čekání na další trailery a informace, které se zřejmě nakupí po blížícím se Comic-Conu, kde deváté Star Wars po čtyřleté pauze dostanou svou výplň, si můžete prohlédnutím nových fotografií z filmu a ze zákulisí, které představují mimo jiné staronové postavy a herce.

Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) | Foto: Vanity Fair
Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) | Foto: Vanity Fair
-
-
Související filmy: Star Wars: Vzestup Skywalkera
Související osoby: Adam Driver, Carrie Fisher, J.J. Abrams

Související články:

Star Wars: Seznamte se s nejzapálenějším fanouškem úplně prvního filmu

Dneska to mají milovníci filmu snadné. Pokud si oblíbí nějaké dílo, lehce si k němu mohou opatřit nejrůznější fanouškovské předměty. Dvakrát tolik díky...

Star Wars útočí - Mandalorian, virtuální realita, atrakce v Disney parku i nová hra!

Tématem poslední doby jsou výlučně Avengers, takže když stránky médií zaplní i jiné téma, které se netýká Marvelu, je to poměrně příjemné. Na druhou stranu...

Star Wars jako hračka. Co na vás čeká při rozbalení výročních stavebnic?

Společnost LEGO slaví 20 let od vydání první stavebnice s tématikou Star Wars. U této příležitosti se rozhodla vydat sérii pěti nových výročních stavebnic.

Star Wars Resistance: Nový animovaný seriál z předaleké galaxie má první trailer

U Disneyho nemají úplně nejlepší období. Neotřesitelná pozice značky Star Wars dostala pořádný zásah Solem, který celosvětově vydělal pouhých 392 milionů.

Star Wars a svět luxusní módy. Může to jít dohromady?

Pro někoho odpad, pro jiného úžasný materiál pro uměleckou tvorbu. Řeč je o práci Gabriela Dishaea, který dokáže ze starých kabelek slavné značky Louis...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: