Vzniklo filmové studio PlayStation Productions, bude se starat o adaptace videoher

Vzniklo filmové studio PlayStation Productions, bude se starat o adaptace videoher 9 obrázků v galerii
Uncharted 4: A Thief's End | Foto: Sony
Adaptace videoher jsou prokleté. Většinou nestojí za nic a i to málo dobré se obvykle v kinech dostatečně neprosadí (viz fantastický Silent Hill Christophea Ganse).

Společnost Sony Interactive Entertainment má v posledních letech hodně úspěšné tažení. Z konzole Sony se stala jednička na trhu a k tomu vznikla řada exkluzivních a současně fantastických her pro PlayStation (viz God of War, Uncharted, The Last of Us nebo Until Dawn). U nejedné volají fanoušci po filmové adaptaci a nikdy z toho nakonec nic není. Možná i proto společnost Sony dala vzniknout novému produkčnímu studiu PlayStation Productions, které se bude starat o filmy a TV seriály podle oblíbených her z konzole PlayStation. Tedy už žádná třetí strana, ale výroba přímo doma.

Příprava studia trvala dva roky a asi nikoho nepřekvapí, že inspirací byl úspěch Marvelu a jejich MCU. V PlayStation Productions se již pilně pracuje a v plánu je hned několik projektů. Upřesněné ale nebyly, divize nikam nespěchá a v tuhle chvíli nemá ani stanovený žádný konkrétní termín.

Until Dawn | Foto: Sony
God of War | Foto: SIE Santa Monica Studio
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist