Chystá se ještě jedna hra s Predátorem, a tahle bude pro virtuální realitu!

Chystá se ještě jedna hra s Predátorem, a tahle bude pro virtuální realitu! 7 obrázků v galerii
Predátor (1987) | Foto: 20th Century Fox
Není to tak dávno, co společnost Sony oznámila multiplayerovou akci Predator Hunting Grounds, která vyjde v příštím roce exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.

A evidentně nepůjde o jedinou hru s Predátorem, která bude mít nálepku "Only on PlayStation". Nově se totiž ukázalo, že je v přípravě i predátoří hra pro virtuální realitu PlayStation VR. Studio ji zatím nepotvrdilo, unikly ale trofeje, díky nimž víme, že hra ponese prostý název Predator VR a podle všeho nabídne jak singleplayerovou kampaň, tak hru více hráčů. Přirozeně nemůže chybět trofej Get to the choppa!, kterou dostanete, když se ve zdraví vymotáte z džungle a nadějně zní i Dropped in a meat grinder, k jejímuž získání bude třeba "vyčistit" vesnici. Dost možná se tak hra bude držet námětu úplně prvního filmu s Arnoldem, což by fanoušci určitě ocenili.

Všechny trofeje si můžete prohlédnout kliknutím na následující odkaz. Hra zatím nemá trailer ani datum premiéry, ale uvolněné trofeje naznačují, že už je hotová (nebo k tomu má hodně blízko) a neměli bychom dlouho čekat.

Predátor | Foto: 20th Century Fox
Predátor: Evoluce | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist