14.5.2019, 11:00

John Wick 3: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér

John Wick 3: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér
John Wick 3 | Foto: Lionsgate

KINOBOX PREMIÉRY jsou zpátky a spolu s nimi John Wick a jeho třetí velké akční dobrodružství. Již tento čtvrtek v jednom ze tří multikin sítě Premiere Cinemas. Buďte u toho zdarma i vy.

Oficiální text distributora: Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Ent.)

Chcete se na snímek dostat zcela zdarma a mezi prvními? Díky KINOBOX PREMIÉRÁM máte možnost. Projekce snímku John Wick 3 se uskuteční již tento čtvrtek 16. května ve všech tuzemských kinech sítě Premiere Cinemas. V Praze-Hostivaři (20:00), Teplicích (18:30) a Olomouci (18:00). Projekce proběhnou ve spolupráci s Premiere Cinemas a distribuční společností Vertical Entertainment, která snímek do kin přináší.

Jak se na projekci zdarma dostat? Vyberte si kino a rezervujte místo v sále - Premiere Cinemas Praha Hostivař, Premiere Cinemas Teplice, Premiere Cinemas Olomouc.

Abyste si účast v kině zajistili, musíte ohodnotit a okomentovat tři filmy v naší databázi (minimálně 250 znaků - nesmyslné komentáře mažeme a nezapočítáváme, můžete být i vyřazeni z pozvánek na další projekce). Poté se aktivuje možnost rezervace. Registrace uzavřeme ve čtvrtek 16. května ve 12:00. Podrobnosti o našich projekcích si můžete přečíst zde.

John Wick 3 | Foto: Lionsgate
John Wick 3 | Foto: Lionsgate
-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související filmy: John Wick 3

Související články:

John Wick 3: První ohlasy na očekávanou akční pecku s Keanu Reevesem

Schyluje se k premiéře (u nás tento čtvrtek 16. května) očekávané akční pecky "John Wick 3", v níž se proti zabijákovi v podání Keanu Reevese postaví snad...

Retro recenze: John Wick 2 - Gun-fu a car-fu opravdu na vrcholné úrovni

Už za pár dní se do kin vrátí John Wick ve svém třetím akčním dobrodružství. Dneska navíc v televizi dávají druhý film úspěšné série. Pojďme si tedy...

John Wick 3: Keanu Reeves odkazuje v novém traileru na Matrix!

Keanu Reeves má před sebou finální kolo coby zabiják John Wick, jehož krvavou cestu odstartovalo zabití milovaného štěněte. A teď chtějí všichni zabít jeho.

Keanu Reeves má zájem hned o dvě komiksové role... a je to velké!

Keanu Reeves není někdo, kdo by se vyloženě hrnul do blockbusterů. Sem tam něco většího natočí, ale většinu své kariéry věnuje spíše menším projektům (i...

Recenze: John Wick - Keanu Reeves servíruje akční podívanou roku

Když vám začnu vyprávět o tom, že nejlepším akčním filmem letošního roku, co zavítal do našich kin, je ten o chlápkovi, který se vydá na cestu pomsty...

Ankety

Těšíte se na nového Batmana?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: