15.5.2019, 09:00

Angry Birds ve filmu 2: Prasata volají po dočasném příměří

Studio Sony Pictures spolu se společností Rovio představilo nové video ke snímku Angry Birds ve filmu 2. Ptáci a prasata se nemají vůbec v lásce, ale teď se budou muset snažit spolupracovat, neboť někdo ohrožuje nejen ptačí ostrov, ale i zelená prasátka.

To teprve bude to pravé sousto pro věčně nerudného Ruďáka! Podívejte se na video a těšte se na premiéru, která nás čeká na konci letošních prázdnin - 29. srpna 2019.

Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Trailer: Angry Birds se vrací do kin a čeká je mise v utajení!

Angry Birds ve filmu nebyla žádná žánrová revoluce, ale konečně se nějaká adaptace videohry dočkala obstojných recenzí, ale i přívětivého přijetí u diváků.

Trailer: Angry Birds podruhé aneb Ptačí doba ledová

Filmová podoba kultovní veleúspěšné hry Angry Birds od společnosti Rovio sice nebyla nijak dech beroucím animovaným filmem, ale došla si pro úctyhodných...

Po Angry Birds zamíří do kin další adaptace mobilního herního hitu

Když studio Sony Pictures Animation oznámilo, že na plátna kin uvede adaptaci mobilního herního hitu Angry Birds, všichni jsme se tomu nápadu tak trochu...

Je to oficiální, Angry Birds půjdou do kin ještě minimálně jednou

Kasovní úspěch v podobě 347 milionů dolarů celosvětově jim to zaručil a tak světově nejoblíbenější naštvané ptactvo ještě jednou vletí na plátna kin...

Recenze: Angry Birds ve filmu letí do kin

Angry Birds ve filmu je avantgardní animované podobenství, které odvážným způsobem nastavuje zrcadlo dnešní složité situaci v Evropě. Všímejte si se mnou:

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: