13.5.2019, 06:00

Rockyho želvy stále žijí a je jim úžasných 45 let!

Rockyho želvy stále žijí a je jim úžasných 45 let!
Rocky (1976) | Foto: MGM

V roce 1976 nám mladý Rocky Balboa mimo jiné představil dvě želvičky, které se jmenovaly Cuff a Link. A světě div se, pořád ještě žijí a mají se čile k světu.

Loňský rok se Rocky v Creedovi II setkal po letech s dávným nepřítelem Ivanem Dragem. To všichni dobře víme. Nešlo však o jediné shledání po letech. Na plac zavítali i želvičky Cuff a Link, kterým je dnes neuvěřitelných 44 let! Sylvester Stallone toho přirozeně využil a pořídil si s nimi selfie:

Sly s Cuffem a Linkem | Foto: Instagram officialslystallone

Poté, co skončilo natáčení prvního filmu (psal se prosinec 1975), želvy byly navráceny majiteli zverimexu, odkud byly zapůjčeny. A Joseph Marks si je celá ta léta hýčkal a staral se o ně. Želvy tohoto druhu se podle všeho dožívají zhruba padesáti let, takže ještě nějaká ta selfie mají před sebou.

A nakonec malá ukázka pro ty, co už si na Cuffa a Linka nevzpomínají:

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Creed II, Rocky
Související osoby: Sylvester Stallone

Související články:

Rockyho slavná scéna na schodech bez hudby? K popukání!

Existuje málo podobně ikonických momentů jako scéna z Rockyho, v níž hrdina vyběhne po schodech k Filadelfskému muzeu umění a do toho hraje Gonna fly now.

Rocky: Hodnoceno od nejlepšího dílu po nejhorší

Legendární Rocky se vrací do kin v pokračování Creed II a je proto ideální čas podívat se celé sérii, která odstartovala před více jak 30 lety, na zoubek.

Nejhorší pokračování všech dob? Batman, Superman, Rocky a John "nezájem" McClane

Z druhého Plánu útěku je mi, upřímně, smutno. Ano, bylo naivní věřit, že s takovým tvůrčím týmem dojde na zázrak, ale jiskřičku naděje jsem držel až do...

Sylvester Stallone sdílel několik vzácných fotek z natáčení Rockyho IV

Možná vám to ani nedochází, ale od uvedení prvního Rockyho uplynulo již 40 let. A přitom jsme se se sympatickým boxerem setkali v kinech naposledy v roce...

Ankety

Jste zvědaví na nový film Christophera Nolana?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: