Nová verze Cliffhangera našla režiséra!

Nová verze Cliffhangera našla režiséra! 6 obrázků v galerii
Od posledních zpráv o poměrně dlouho plánované nové verzi Cliffhangera opět uplynul rok. Filmaři tedy asi usoudili, že nastal ten pravý čas nám připomenout, že se něco takového vůbec chystá a oznámit nám nějakou tu novinku.

A pokud se jedná o pravdivou informaci, vypadá to, že by se ledy mohly konečně opravdu pohnout. Producent Neal Moritz totiž uvedl, že se mu konečně podařilo najít režiséra, nebo přesněji řečeno režisérku. Stala se jí Ana Lily Amirpour a jednu z menších rolí by si prý mohl zahrát samotný Aquaman Jason Momoa.

Scénář dostal na starost Sascha Penn a jak post režiséra napovídá, hlavní role se změní a hrdinu z původního snímku v podání Sylvestera Salloneho vystřídá ženská hrdinka. Zápletka by měla vycházet z původního příběhu, ale nic bližšího zatím nevíme.

Cliffhanger | Foto: Carolco Pictures Inc.

"Vím přesně, které části příběhu bych chtěla ve svém filmu vyprávět," uvedla Amirpour. "Pro akční filmy o přežití mám slabost. Vždy mě téma horolezců přitahovalo. Ve filmu tohoto typu pracujete se skutečným pocitem strachu. Chceme tedy natočit napínavou akční jízdu po horách, díky které pochopíte, jaký druh člověka je schopný přežít v těch nejextrémnějších podmínkách, jít až na kraj svých schopností. Přidejte k tomu špionáž a drsnou horolezkyni v hlavní roli a dostanete skutečně epické znovuzrození toho, co z Cliffhangera dělalo tak zábavný a napínavý film."

Vypadá to, že režisérka je pro svůj nový projekt zapálená a svědčí o tom i fakt, že prý projezdila francouzské, švýcarské a italské Alpy, aby načerpala tu správnou náladu. Snímek by měl být k dispozici k prodeji na festivalu v Cannes a tvůrci vypustili ven též první verzi plakátu... Tak uvidíme.

První podoba plakátu
Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist