8.5.2019, 13:00

Hellraiser se dočká nové filmové verze

Hellraiser se dočká nové filmové verze
Hellraiser (1987) | Foto: New World Pictures

Hororové dílo Clivea Barkera by se mohlo dočkat oživení. Nové filmy ze světa Hellraisera nevznikaly dlouhou dobu a podle Davida S. Goyera je nyní nejvyšší čas s tím něco udělat. Rozhodl se tedy, že zkusí spolu s producentem Garym Barberem natočit nový film.

"Byl jsem Cliveovým fanouškem od té doby, co začal vydávat sérii povídek Books of Blood (Knihy krve v českém překladu)," uvedl Goyer v prohlášení. "Chci představit Pinheada a Cenobitese novému publiku. Gary je také skutečným fanouškem původního díla, takže chceme natočit něco velmi temného a niterného."

Hellraiser (1987) | Foto: Entertainment Film Distributors

"Už třicet let baví a děsí Barkerovy knihy čtenáře po celém světě," dodal Barber. "David je skvělý vypravěč, který dokáže pokračovat v Barkerově vizi pro novou filmovou verzi Hellraisera."

Tak se nechme překvapit, jestli se skutečně tato hororová legenda dokáže vrátit na stříbrné plátno. K dnešnímu dni se "hrdina" Pinhead dočkal 10 filmů a řady grafických románů. Možná se brzy tento seznam rozšíří.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: Hellraiser
Související osoby: David S. Goyer, Clive Barker, Gary Barber

Související články:

Nejlepší horory osmdesátých let. Znáte všechny "dětské děsy" dnešních třicátníků?

Sci-fi novinka Stevena Spielberga Ready Player One: Hra začíná ovládla kina celého světa. Snímek do velké míry čerpá z popkultury osmdesátých let a tím...

Parodické “IKEA návody”, podle kterých si můžete doma postavit filmová monstra

Všichni máme se švédským "udělej si sám" obchodem své zkušenosti. Kdo si kdy nezkusil projít peklem, kterému nábytkářská firma říká "jednoduchý návod"...

Ankety

Líbí se vám plakát k Nabarvenému ptáčeti?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: