27.4.2019, 18:30

Trailer: Noví Muži v černém s hrdiny Thora odhalují více z příběhu

Trailer: Noví Muži v černém s hrdiny Thora odhalují více z příběhu
Muži v černém: Globální hrozba | Foto: Sony Pictures Entertainment

Premiéra nových Mužů v černém se pomalu blíží a v Sony nechtějí opakovat fiasko s restartem Krotitelů duchů. Opatrně proto dávkují v rámci trailerových koláží příběhové střípky, aby měli diváci co nejlepší představu tom, co je čeká.

Nově se tak dozvídáme, že hrdince v podání Tessy Thompson, když byla ještě malá holka, Muži v černém při jednom ze svých zásahů nevymazali paměť. Od té doby po nich pátrala, aby se mohla stát jedním z nich.

My se do příběhu dostaneme ve chvíli, kdy už se jí to povedlo, je z ní agentka M a společně s parťákem H (Chris Hemsworth) musí čelit invazi mimozemšťanů, kteří se mohou přeměnit v kohokoli (i v agenty MIB).

Pro Thompson s Hemsworthem jde po Thor: Ragnarok o druhou spolupráci. Dále hrají Emma Thompson, Liam Neeson, Rafe Spall a Rebecca Ferguson.

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

Muži v černém: Globální hrozba má českou premiéru 13. června 2019.

Muži v černém: Globální hrozba | Foto: Sony Pictures Entertainment
-
-

Související články:

Recenze: Muži v černém: Globální hrozba - jak se povedl restart oblíbené značky?

Noví Muži v černém jsou částečně reboot, ale spíš normální pokračování. Will Smith ani Tommy Lee Jones (ani Josh Brolin) se v nich osobně nevyskytují, ale...

Muži v černém 4: Mezinárodní trailer odhaluje tunu nových záběrů a mimozemšťanů

Již pouhý týden nás dělí od premiéry nového dílu Mužů v černém. Pokud se nemůžete dočkat, máte tu pro vás mezinárodní trailer plný nových záběrů.

Co si nesmíte nechat ujít v kinech v červnu 2019

Letí to. V roce 2019 představujeme již šesté kinotipy, tentokrát na měsíc červen. Na své si přijdou vyznavači komiksů, jednoho velkého mimozemského...

Muži v černém: Mezinárodní plakáty na nový díl lákají na ikonickou výbavu a Franka!

Obvykle nemáme z restartů na Kinoboxů příliš dobrý pocit, ale svět Mužů v černém je kulisou, do níž jde dosadit v podstatě nekonečné množství postav.

Trailer: Muži v černém se vrací a vede je Liam Neeson!

Muži v černém jsou zpět a s nimi i veškerá moderní výzbroj potřebná k ochraně naší planety před mimozemšťany. A my si ji nyní můžeme prohlédnout na prvním...

Série Muži v černém se dočká významné (pohlavní) změny

Třetí Muži v černém neměli úplně nejlehčí vývoj, ale nakonec se studiu vyplatili. Celosvětově vydělali 624 milionů dolarů a stali se tak nejúspěšnějším...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: