Blesk McQueen, kovboj Woody a Příšerky s.r.o. se brzy rozloučí s pražskou výstavou

Blesk McQueen, kovboj Woody a Příšerky s.r.o. se brzy rozloučí s pražskou výstavou 11 obrázků v galerii
Pixar - 30 let animace | Foto: Pixar - 30 let animace
Kulturní svět se aktuálně točí kolem "Avengers: Endgame" a závěrečné řady seriálu "Hra o trůny". Neměli bychom však zapomínat ani na legendární animované studio s lampičkou ve znaku, severoamerický Pixar. V Praze aktuálně probíhá výstava "Pixar - 30 let animace", na níž si můžete připomenout cestu od Toy Story 1 po Toy Story 4. Ta nás v kinech čeká začátkem srpna.
Pixar - 30 let animace | Foto: Pixar - 30 let animace

Výstava "Pixar - 30 let animace" je oficiální putovní expozicí významného studia, které v roce 1995 uvedlo na plátna kin přelomový film Toy Story: Příběh hraček a přepsalo tak historii animace. V rámci expozice usednou návštěvníci do kinosálu nazvaném „Artscape“, kde zhlédnou speciální film, ve kterém se na jednom plátně potkají nejznámější charaktery, které pod hlavičkou Pixaru vznikly. Velkým lákadlem je také speciální zařízení Zoetrop, díky kterému ožijí modely postaviček přímo před zraky diváků.

Blesk McQueen v životní velikosti na pražské výstavě Pixar – 30 let animace Blesk McQueen v životní velikosti na pražské výstavě Pixar – 30 let animace

Světoznámé animační studio Pixar otevřelo na holešovickém výstavišti svou putovní expozici. Křižíkův pavilon E bude pro návštěvníky otevřen až do...

Na výstavu můžete vyrazit do 26. května 2019 do prostor Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha. Chcete nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety? Seznámit se se vznikem populárních postaviček? Máte jedinečnou příležitost. Ve spolupráci s organizátory akce přinášíme soutěž o 3x2 vstupenky na pražskou výstavu PIXAR - 30 let animace.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na výhru dosáhnout? Do úterý 7. května do 10:00 napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "PIXAR") zašlete váš nick name. 3 vylosovaní obdrží po dvou vstupenkách na výstavu (platí do 26. května 2019).

Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist