25.4.2019, 14:00

Vydání Days Gone za rohem. Nedočkavci si mohou namlsat sérií nových videí

Vydání Days Gone za rohem. Nedočkavci si mohou namlsat sérií nových videí
Days Gone | Foto: SIE Bend Studio

Vydání očekávané exkluzivní hry pro PlayStation 4 Days Gonem, která nás zavede do světa zaplněného hordami nemrtvých, je doslova za rohem. Pokud počítáte minuty, máme tu pro vás několik videí, aby vám to čekání rychleji uteklo.

Vývojáři se v posledních dnech, podobně jako společnost Sony, hodně snaží, aby bylo o Days Gone slyšet. Ostatně, na tuhle hru čekali fanoušci dlouho a neslibují si od ní málo (v podstatě je to The Last of Us s otevřeným světem). Kdo se nemůže dočkat a přesto si nechce zkazit překvapení, níže se může podívat na sérii videí, které hru nějakým způsobem lépe představují, ale současně se vyvarují spoilerů a neukazují nic z příběhu (což je dobře).

Jako první tu máme Launch Trailer, který provází každé uvedení hry...

Další video se věnuje Deacanově motorce, jež má ve hře podstatnou roli...

No a nakonec video o světě Days Gone, představující rozlehlý Oregon, kam je hra zasazena a kde nebezpečí číhá doslova na každém kroku...

Days Gone vychází již 26. dubna a to exkluzivně pro PlaySation 4.

Days Gone se odehrává na sopečném a zničeném americkém severozápadě, kde na vás čeká svět plný zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. Probojujte se zpustošenou krajinou a hledejte zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

Days Gone | Foto: SIE Bend Studio
-
-
Související filmy: Days Gone

Související články:

Recenze: Days Gone - má se filmový fanoušek vydat na herní výlet do Oregonu?

V posledních letech nabídla konzole PlayStation fanouškům filmu nejeden památný kousek (The Last of Us, série Uncharted, Detroit: Become Human, Marvel's...

8 exkluzivních pecek pro PlayStation 4, které by si milovník filmu neměl nechat ujít

Již zítra vychází dlouho očekávaná hra pro PlayStation 4 Days Gone, která se pokusí navázat na silnou linii exkluzivních titulů konzole od Sony. Přestože...

Days Gone: Nové video ukazuje souboj hráče s třemi stovkami zombie

Server IGN vypustil do světa nové video z očekávané survival akce v otevřeném světě Days Gone, v níž se hlavní hrdina bude muset vypořádat s hordou zombies.

Další exkluzivní pecka pro PlayStation 4 se dočká českých titulků

Vím, že trochu předbíhám, ale vzhledem ke kvalitám exkluzivit pro PlayStation 4 nepochybuji o tom, že i v případě Days Gone nás čeká velká herní událost.

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: