Trailer: Děsivá monstra vybízejí Godzillu ke kolosální filmové zteči

Trailer: Děsivá monstra vybízejí Godzillu ke kolosální filmové zteči 9 obrázků v galerii
Godzilla II | Foto: Warner Bros. / trailer
V tyto dny je pochopitelně v hledáčku návštěvníků kin marvelovský záporák Thanos. Již brzy se však uskuteční další velkolepá filmová bitva, v níž se kultovní Godzilla utká hned se třemi nadpozemskými záporáky. Pojďme se podívat na finální upoutávku k filmu "Godzilla II Král monster".

Předchozí videa k filmu si pohrávala s temnou atmosférou, prvotřídními digitálními triky a netrpělivým očekáváním všech čtyř monster. Nyní je tu máme všechny pěkně v akci a s hudebním podkresem, který zafunguje především na americké diváky a patrioty. Skladba "Over the Rainbow" byla složena pro muzikál Čaroděj ze země Oz (1939) a posloužila též americkým vojákům bojujícím v druhé světové válce. Její sentimentální vyznění možná tuzemského diváka rozesměje, ale těm, co vědí a vyrůstali v USA, vžene slzy do očí a správně navnadí na filmový boj s monstry.

Navíc v nejnovější upoutávce nechybí humor a lehký patos, který z katastrofických snímků známe a odjakživa k žánru patří. Ale teď už bych nic neprozrazoval a počkal si na premiéru filmu Godzilla II Král monster, která se v tuzemských kinech uskuteční 30. května 2019.

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist