Trailer: Děsivá monstra vybízejí Godzillu ke kolosální filmové zteči

Trailer: Děsivá monstra vybízejí Godzillu ke kolosální filmové zteči 9 obrázků v galerii
Godzilla II | Foto: Warner Bros. / trailer
V tyto dny je pochopitelně v hledáčku návštěvníků kin marvelovský záporák Thanos. Již brzy se však uskuteční další velkolepá filmová bitva, v níž se kultovní Godzilla utká hned se třemi nadpozemskými záporáky. Pojďme se podívat na finální upoutávku k filmu "Godzilla II Král monster".

Předchozí videa k filmu si pohrávala s temnou atmosférou, prvotřídními digitálními triky a netrpělivým očekáváním všech čtyř monster. Nyní je tu máme všechny pěkně v akci a s hudebním podkresem, který zafunguje především na americké diváky a patrioty. Skladba "Over the Rainbow" byla složena pro muzikál Čaroděj ze země Oz (1939) a posloužila též americkým vojákům bojujícím v druhé světové válce. Její sentimentální vyznění možná tuzemského diváka rozesměje, ale těm, co vědí a vyrůstali v USA, vžene slzy do očí a správně navnadí na filmový boj s monstry.

Navíc v nejnovější upoutávce nechybí humor a lehký patos, který z katastrofických snímků známe a odjakživa k žánru patří. Ale teď už bych nic neprozrazoval a počkal si na premiéru filmu Godzilla II Král monster, která se v tuzemských kinech uskuteční 30. května 2019.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist