22.4.2019, 14:00

Red: Dočkáme se dalšího filmu s extrémně nebezpečnými důchodci?

Red: Dočkáme se dalšího filmu s extrémně nebezpečnými důchodci?
RED | Foto: Summit Entertainment

Když přišla do kin akční komedie Red o extrémně nebezpečných důchodcích (aka ex-zabijáků CIA), šlo o nečekaný hit. Snímek se skromným rozpočtem 58 milionů dolarů vydělal celosvětově 199. Pokračování proto na sebe nedalo dlouho čekat.

Druhý díl měl o něco horší známky od kritiků i diváků, pořád ale nešlo o žádný průšvih. Tržby byly přesto ze slabšího ranku (vyšší rozpočet 84 milionů se nevyplatil, film vydělal po celém světě jen 148 mega), takže plány na původně oznámenou trojku po premiéře Red 2 padly. Přesto bychom neměli o akční důchodce přijít. Akorát změní lokál - z kin se přesunou do televize.

Seriál bude vznikat pod produkčním dohledem lidí, kteří stáli za filmovou sérií, tón by ale měl být o něco realističtější. I v případě TV show nicméně budou postarší ex-zabijáci čelit CIA a faktu, že jsou "jen" nudnými občany.

Filmová série ve velkém čerpala z hvězdného obsazení hlavních rolí. Bylo by naivní očekávat, že si Bruce Willis, John Malkovich nebo Helen Mirren své role zopakují. Nezávidíme tomu, kdo se je v seriálu pokusí nahradit.

Chtěli byste Red jako televizní seriál?

  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.
RED | Foto: Summit Entertainment
Red 2 | Foto: Summit Entertainment
-
-
Související filmy: Red 2, RED
Související osoby: John Malkovich, Helen Mirren, Bruce Willis

Související články:

Recenze: Red 2 - nastavovaná kaše, která nechutná vůbec špatně

Bruce Willis a jeho partička akčních důchodců je zpátky. Tentokrát budou čelit té nejotřepanější špionážní zápletce – tikající bombě. Naštěstí se u toho...

Recenze: RED - můj soused zabiják potkává Dannyho parťáky

Od slovního spojení „akční komedie na základě komiksu s Brucem Willisem v hlavní roli“ si zřejmě každý slíbí něco ve stylu Smrtonosné pasti. Pravda nemůže...

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: