16.4.2019, 09:30

Rambo 5: Kratičké lákadlo na blížící se trailer

Rambo 5: Kratičké lákadlo na blížící se trailer
Rambo V: Last Blood | Foto: Lionsgate

Když dojde na pokračování oblíbené série, vždy si fanoušci pokládají otázku, kam se tvůrci tentokrát vydají. A není to myšleno jen lokačně - obvykle každý další díl zavedené série nějakým způsobem posouvá laťku. A někdy ji dá tak vysoko, že je lepší ji ani nezkoušet překonat. Což se vyloženě nabízí u pátého Ramba.

Čtvrtý Rambo: Do pekla a zpět šel do kin v roce 2008 a Sylvester Stallone v něm předvedl tak neuvěřitelné válečné peklo, že by to opravdu nejspíš nejde překonat. A nejde jen o intenzitu akce, ale i brutalitu. Od pětky se proto očekává komornější přístup, často se mluví i o návratu k psychologičtější rovině legendární jedničky. Jak to dopadne, to zjistíme až v kinech, nyní tu máme kratičké lákadlo na blížící se trailer (snad nebudeme čekat dlouho):

Pokud by se někdo bál, že bude oblíbený hrdina tentokrát uhýbat od akce, toho můžeme uklidnit - i v novém filmu se Rambo vybaví pořádným nožem:

Rambův nový nabroušený parťák má jméno Heartstopper (aka Zastavovač srdce), takže si můžeme být jisti, že s ním hrdina nebude jen krájet salám.

Rambo se vrátil do Států a snaží se v klidu dožít tím, že vypomáhá na ranči své známé v Arizoně. Když se jí ztratí vnučka na párty v Mexiku, vydá se jí Rambo hledat a dostane se do křížku s místním drogovým kartelem.

Ramba 5 natočil Adrian Grunberg (obstojná gansterka Moje letní prázdniny), do českých kin snímek uvede společnost Bontonfilm 19. září letošního roku.

-
-

Související články:

Trailer: Rambo je zpátky a slibuje poslední krev (a skvělý konec série)

Dlouho to nevypadalo, ale nakonec se ještě na jednu filmovou štaci s Rambem Sylvestera Stalloneho podíváme. Podtitul Last Blood jasně říká, že tohle bude...

Už i Stallone útočí na televizi!

Sylvester Stallone rozhodně nezahálí. Navíc nepatří mezi ty, kterým vadí celoživotní spojení s nějakou rolí. Sylvester jich má na kontě několik; Rambo a...

Sylvester Stallone se loučí s Rambem. Kdy bude premiéra?

Společnost Lionsgate včera informovala o datu premiéry posledního celovečerního filmu s vietnamským veteránem Johnem Rambem v podání Sylvestera Stalloneho...

Sylvester Stallone se rozloučil s Rambem i Rockym

Nic dobrého netrvá věčně a Sylvester Stallone se proto loučí s dvojicí postav, které ho proslavily a udržely na výsluní: Johnem Rambem a Rockym Balboou.

Rambo 5: Sylvester Stallone je na prvních fotkách za... kovboje?

S veteránem Johnem Rambem jsme se naposledy setkali v roce 2008, kdy předvedl nevídaná jatka v Barmě. Včera, po deseti letech, padla první klapka pátého dílu.

Sylvester Stallone ohromuje v novém videu, kde trénuje na Ramba 5

Sylvester Stallone má za sebou úctyhodnou řádku rolí a nejednou ve své kariéře kvůli hraní "nabíral formu". A zatímco jiní herci si v jeho věku dopřávají...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: