Rambo 5: Kratičké lákadlo na blížící se trailer

Rambo 5: Kratičké lákadlo na blížící se trailer 5 obrázků v galerii
Rambo V: Last Blood | Foto: Lionsgate
Když dojde na pokračování oblíbené série, vždy si fanoušci pokládají otázku, kam se tvůrci tentokrát vydají. A není to myšleno jen lokačně - obvykle každý další díl zavedené série nějakým způsobem posouvá laťku. A někdy ji dá tak vysoko, že je lepší ji ani nezkoušet překonat. Což se vyloženě nabízí u pátého Ramba.

Čtvrtý Rambo: Do pekla a zpět šel do kin v roce 2008 a Sylvester Stallone v něm předvedl tak neuvěřitelné válečné peklo, že by to opravdu nejspíš nejde překonat. A nejde jen o intenzitu akce, ale i brutalitu. Od pětky se proto očekává komornější přístup, často se mluví i o návratu k psychologičtější rovině legendární jedničky. Jak to dopadne, to zjistíme až v kinech, nyní tu máme kratičké lákadlo na blížící se trailer (snad nebudeme čekat dlouho):

Pokud by se někdo bál, že bude oblíbený hrdina tentokrát uhýbat od akce, toho můžeme uklidnit - i v novém filmu se Rambo vybaví pořádným nožem:

Rambův nový nabroušený parťák má jméno Heartstopper (aka Zastavovač srdce), takže si můžeme být jisti, že s ním hrdina nebude jen krájet salám.

Rambo se vrátil do Států a snaží se v klidu dožít tím, že vypomáhá na ranči své známé v Arizoně. Když se jí ztratí vnučka na párty v Mexiku, vydá se jí Rambo hledat a dostane se do křížku s místním drogovým kartelem.

Ramba 5 natočil Adrian Grunberg (obstojná gansterka Moje letní prázdniny), do českých kin snímek uvede společnost Bontonfilm 19. září letošního roku.

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist