15.4.2019, 14:30

Trailer: Přichází konečně hra, kterou si fanoušci Star Wars zaslouží?

Trailer: Přichází konečně hra, kterou si fanoušci Star Wars zaslouží?
Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment

V EA si neudělali moc přátel mezi fanoušky Star Wars, když zrušili očekávanou příběhovou hru ve stylu Uncharted a místo toho tlačili multiplayerový Battlefront s agresivním modelem mikrotransakcí. Zdá se ale, že se rýsuje náprava.

Nově se totiž milovníci předaleké galaxie mohou těšit na velkou příběhovou akční hru Star Wars Jedi: Fallen Order, na níž pracují zkušení vývojáři ze studia Respawn Entertainment (série Titanfall nebo Apex Legends):

Hlavním hrdinou hry je jeden z posledních přeživších členů řádu Jedi. Někdo takový přirozeně nesmí odhalovat svou vnitřní sílu (pokud chce přežít) a když se Cal Kestis nechtěně prozradí, musí se vydat na útěk. Vývojáři slibují propracovaný příběh, což je něco, co si necháme v rámci Star Wars hry líbit. Jako režisér dostal hru na starost Stig Asmussen (vynikající God of War III).

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu pro PC, Xbox a PS4.

Z oficiálních stránek:

Pociťte Sílu

Zdokonalte se v boji se světelným mečem v technikách úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. S pomocí své zbraně a Síly se postavte jakékoli výzvě.

Nový příběh ze světa Star Wars

Jako jeden z posledních Jediů musíte udělat vše, co je nezbytné k přežití. Dokončete svůj výcvik dříve, než inkvizitoři Impéria odhalí váš plán na obnovu řádu Jediů.

Galaxie čeká

Prozkoumejte starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodněte, kdy a kam se vydáte dále.

Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment
-
-
Související filmy: Star Wars Jedi: Fallen Order

Související články:

Video: 26 minut z očekávané Star Wars hry ve stylu Uncharted

Tak se fanoušci Star Wars snad konečně dočkají. Po řadě pochybných pokusů se blíží na PC a současné konzole hra pro jednoho hráče slibující velkolepý příběh.

Německý profesor je hardcore Star Wars fanda a vyjádřil to tím nejšílenějším způsobem

Všichni víme, že fanoušci Star Wars jsou hodně specifická skupinka nadšenců, která kvůli svému fenoménu dělá šílené věci, neuvěřitelnými kostýmy počínaje a...

Dočkáme se konečně pořádných Star Wars her?

Jeden by čekal, že značku jako Star Wars bude herní průmysl umět vytěžit. To by ovšem Disney nesměl svěřit předalekou galaxii společnosti Electronic Arts.

Šéfka Star Wars potvrdila, že došlo ke zrušení jedné očekávané sólovky

Solo měl být sázkou na jistotu. Stal se pravý opak. Nejenže film vydělal ze všech Star Wars filmů nejméně, ale ještě ke všemu nezajímal diváky ve světě...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: