Universal Pictures pohnul s Croodsovými i muzikálem Zpívej

Universal Pictures pohnul s Croodsovými i muzikálem Zpívej 4 obrázky v galerii
Studio Universal Pictures se rozhodlo, že je nejvyšší čas pohnout s úspěšnými animáky a vypustilo do světa zprávu, že v příštím roce a přespříštím roce do kin vypustí snímky Croodsovi 2 a Zpívej 2.

Hudební komedie Zpívej 2 by tak měla zamířit na plátna kin v červenci 2021, zatímco rodina jeskynních lidí Croodsových na Vánoce roku 2020.

Croodsovi 2 museli v prvním díle čelit změnám svého světa a postavit se výzvám, které s sebou přinášel nový způsob života. Ve druhém díle je ale čeká ještě větší a horší hrozba, než byly životní změny - setkání s další rodinou!

Croodsovi | Foto: DreamWorks

Vznik samotného filmu ale provází od začátku problémy, původně měla dvojka zamířit na plátna kin dva roky po premiéře prvního dílu, ale už je to šest let a film stále nespatřil světlo světa. V roce 2016 dokonce studio DreamWorks oznámilo, že snímek nenatočí. Nyní ale DreamWorks "zblajzla" společnost Universal a ta práce na Croodsových oživila a oznámila nový termín premiéry.

A muzikál Zpívej 2? Podle dostupných informací se vrátí všichni hlavní hrdinové - Buster, Meena, Rosita, Gunter, Johnny a Ash, kteří se připravují na ještě větší pěveckou akci, než kterou zažili v prvním filmu. Tentokrát opustí Moonovo divadlo a vydají se za slávou do velkoměsta. Režírovat byl měl opět Garth Jennings.

Zpívej | Foto: Illumination Ent.
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist