Terminátor: Temný osud představuje hlavní postavy

Terminátor: Temný osud představuje hlavní postavy 7 obrázků v galerii
Terminator: Genisys | Foto: Paramount Pictures
Nový Terminátor se nám začíná pomalu rýsovat. Pevnou ruku nad ním konečně znovu drží James Cameron a režii tentokrát dostal na starost Tim Miller (Deadpool).

V brzké době se snad konečně dočkáme traileru, než na to ale dojde, máme tu sérii fotek z filmu, které představují hlavní postavy. Začneme starými známými, mezi něž přirozeně patří Terminátor Arnolda Schwarzeneggera (nezvykle s vousy!) a Linda Hamilton v roli bojovnice Sarah Connorové...

Arnold Schwazrenegger | Foto: 20th Century Fox
Linda Hamilton | Foto: 20th Century Fox

... v případě Arnolda je třeba dodat, že možná není na obrázku T-800, ale muž, který vzhled kultovního robota inspiroval. Několikrát se spekulovalo, že se postava ve filmu objeví, studio ale zatím nic nepotvrdilo ani nevyvrátilo.

Na další fotce si představíme nového Terminátora, který půjde hrdinům po krku. Hraje ho Gabriel Luna aka Ghost Rider v seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.

Gabriel Luna | Foto: 20th Century Fox

Dále máme v pořadí Mackenzie Davis jako dalšího zabijáka, u níž však v tuhle chvíli není jisté, jestli je její postava Grace Terminátor nebo nikoli.

Davis Mackenzie | Foto: 20th Century Fox

A nakonec Natalia Reyes a Diego Boneta jako lidští sourozenci Ramosovi, kteří budou mít pravděpodobně jediný úkol - dožít se závěrečných titulků.

Diego Boneta | Foto: 20th Century Fox
Natalia Reyes | Foto: 20th Century Fox

Terminátor: Temný osud má českou premiéru naplánovanou na 31. října.

Ankety
Co si myslíte o Obvyklých podezřelých?
Geniální film!
Ujde
Nic moc
Neviděl/a jsem
Nezájem
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist