2.4.2019, 12:00

Mořské panny připlavou na naše televizní obrazovky opět v červenci

Mořské panny připlavou na naše televizní obrazovky opět v červenci
Siréna | Foto: Freeform

Populární seriál Siréna z produkce studia Freeform skončil zdánlivě otevřeným koncem osmého dílu druhé série. Když ale zabloudíme na oficiální instagramové stránky, dozvíme se, jak tomu doopravdy je. Studio si dalo zkrátka pauzu pro to, aby poslední díly uvedlo k dokonalosti.

První díl tohoto seriálu o dravých lidech z hlubin moře měl v USA premiéru 29. března 2018, u nás se dostal na scénu ani ne o měsíc později. Již od prvního dílu se stal populárním nejen v USA, ale i v celé Evropě. U nás jej můžeme pravidelně sledovat na HBO. V nynější době se Siréna může pyšnit jednou uzavřenou sérií o deseti dílech a ta další je stále ve výrobě.

O čem seriál vlastně je?

Podle mého názoru přináší nové a neotřelé téma. Sice existuje pár filmů a seriálů, ve kterých sehrávají mořské panny hlavní roli (australský seriál H20: Stačí přidat vodu, disneyovská klasika Malá mořská víla), nicméně je všechny vyobrazují jako pohádkové bytosti. Tato díla jsou určena především pro mladistvé diváky, jenže právě tím se Siréna odlišuje. Její příběh se odehrává v pochmurné atmosféře, ukazuje nám mořské panny i muže ve zcela novém světle, který je jistě vhodnější pro dospělé než pro dětské diváky. Proto se není čemu divit, že se tento seriál stal jediným svého druhu a získal si sympatie v mnoha zemích světa.

Před pár dny byl odvysílán osmý díl druhé série, který je označován za finální díl jara. To je poměrně přesné označení, protože se studio vskutku rozhodlo zbytek série odsunout až na letošní léto.

Siréna | Foto: Freeform

Pro ty, kteří se báli, že je tento díl poslední, mám dobrou zprávu. Druhá série se na naše televizní obrazovky vrátí někdy v průběhu července. Studio Freeform si chce dát s finálními díly větší práci a nic neodbýt, možná v tom hraje roli i to, že chce své věrné fanoušky potrápit a prodloužit jejich očekávání. Není ještě potvrzené, kolik přesně druhá série bude mít dílů, ale dle všeho nás čeká velkolepé zakončení plné zvratů a možná dokonce i nových lásek.

-
-

Související články:

Disney+ vsadilo na roztomilé klubíčko vlny. Nová služba se představuje prvním kraťasem

Studio Pixar právě vydalo zcela nový krátký snímek s názvem Purl, který má sloužit jako promo k nové streamovací službě studia Walt Disney Pictures.

Disneyho streamovací služba má konečně název a dobrou zprávu pro fanoušky Star Wars

Již nějakou dobu víme, že u Disneyho připravují přímou konkurenci Netflixu. Do dnešního dne ale stramovací služba Myšího domu nemělo jméno. To už neplatí.

TOP 20: Nejlepší seriály za poslední dekádu podle diváků

Pokud patříte mezi milovníky seriálů, nekonečných večerů, kdy si dáte online několik dílů za sebou, pak je potřeba si zkontrolovat, jestli jste viděli...

Jak by vypadaly Ariel, Sněhurka, či Mulan na universitě v roce 2017?

Moderní verze Disneyho princezen jsme již viděly - chodily po chodbách univerzity nebo se oblékly do moderního oblečení. Ovšem projekt čilské umělkyně...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: