Trailer: Padesát odstínů šedi pro teenagery?

Trailer: Padesát odstínů šedi pro teenagery? 7 obrázků v galerii
After: Polibek | Foto: Bontonfilm (detail plakátu)
Nic naplat, dívky zkrátka prostě dávají před uťápnutými kluky přednost těm, co mají pro strach uděláno, sem tam rozdají nějakou tu ránu a mají co skrývat. Je to i případ nově uváděného filmu "After: Polibek", který vstoupí do českých kin v půlce dubna a jeho knižní předloha nese přízvisko "Padesát odstínů šedi pro teenagery".

O čem to je: Hlavní hrdinka Tessa (Josephine Langford) je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott (Hero Fiennes-Tiffin). Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný . . . a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala.

O filmu After: Polibek se často píše jako o „Padesáti odstínech pro teenagery“. Oba filmy spojuje velká romance, neovladatelná přitažlivost hlavních hrdinů, vášeň a touha. Film, který bude mít v českých kinech premiéru 11. dubna 2019 s přístupností od 12 let, vznikl podle stejnojmenného knižního bestselleru Anny Todd, prvního svazku z několikadílné série After. Ta se stala svého druhu fenoménem a na internetové platformě Wattpad má přes miliardu přečtení.

Příběh spisovatelky Anny Todd a knih After připomíná příběhy toho, jak vznikly knihy a filmy pro mladé publikum jako je Stmívání nebo Hunger Games. Ve skrytu před zraky dospělých, mimo zájem tradičních médií, mimo podporu zavedených vydavatelství se z neznámých a začínajících autorek a z jejich hrdinek stávají fenomény mladých s obrovskou popularitou.

After: Polibek | Foto: Bontonfilm
After: Polibek | Foto: Bontonfilm
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist