26.3.2019, 06:00

Co si krásná pirátka Keira Knightley myslí o nevěře?

Co si krásná pirátka Keira Knightley myslí o nevěře?
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže | Foto: Walt Disney Pictures

Kráska Keira Knightley, která se proslavila rolí Elizabeth Swannové v Pirátech z Karibiku, dnes slaví narozeniny (je jí 34 let). Od roku 2013 je sice šťastně vdaná za Jamese Rightona, to ale neznamená, že by vztahy viděla jen černobíle.

Kdysi si Keira zahrála v dramatu Včera v noci, zabývajícího se otázkou, zda je horší nevěra fyzická, či emocionální. A takto komentuje svůj pohled na věc:

"Joanna (filmová postava, kterou Keira ztvárnila) stráví noc v náručí muže, který jí miluje, a kterého miluje i ona. On ale spí s někým jiným. Co je horší? Pořád jsme s ostatními členy štábu diskutovali, na kom leží větší vina. Někdo pak řekl: On testuje pevnost manželství a ona ho rozbije. Nevím, jestli s tím úplně souhlasím, ale rozumím tomu, jak to myslel," uvedla herečka.

"Pořád přebíhám mezi dvěma názory. Ona s ním nespí, tak v čem je problém? Ale pak si říkám: je mezi nimi extrémně silné pouto. Asi záleží na tom, v jaké životní poloze člověk zrovna je. Věci se mění."

Včera v noci | Foto: Miramax
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Včera v noci
Související osoby: Keira Knightley

Související články:

Boj proti zákazu nahoty na Instagramu: Keira Knightley se ukázala "nahoře bez"

Když zažil internet poprask díky úniku intimních fotek desítky celebrity, postavily se k tomu celebrity různě. A některé s nahotou neměly žádný problém...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: