19.3.2019, 06:00

Chcete být filmař? George Clooney vám poradí, kde vzít inspiraci!

Chcete být filmař? George Clooney vám poradí, kde vzít inspiraci!
And the Oscar Goes To... | Foto: Telling Pictures

George Clooney patří k největším dříčům Hollywoodu a během let nám všem dokázal, že je nejen vynikající herec, ale také scenárista a režisér (a také výrobce tequily, ale o tom dnešní článek není).

Dá-li vám život citróny, udělejte z nich limonádu. Dá-li vám nespavost, udělejte z ní podle George Clooneyho scénář. Herec a vítěz mnoha anket "nejvíc sexy muž planety" sice možná trpí insomnií, ovšem ze svého "prokletí" umí vytěžit maximum. Jedním z důkazů je i fakt, že slavnou scénu z opěvovaného filmu Den zrady (2011) napsal právě, když nemohl spát:

"Vzbudil jsem se, sednul si a napsal celou scénu na stole v kuchyni: ´Chceš bejt prezident. Můžeš vyhlásit válku, můžeš lhát, můžeš zbankrotovat celou zemi... ale nemůžeš opíchat stážistku. Nespavost mi paradoxně umožňuje to, co chci dělat: točit filmy, které vydrží déle, než jen úvodní víkend."

Takže vážení budoucí filmaři, tady to máte - méně spánku, více kreativity!

George Clooney | Foto: Blue Sky Media
George Clooney | Foto: Focus Features
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Den zrady
Související osoby: George Clooney

Související články:

Trailer: George Clooney se po dvaceti letech u filmu vrací k televizní tvorbě

George Clooney je další hollywoodskou hvězdou, která uvízla v síti streamovacích služeb. A vybral si k tomu fantastický protiválečný román Josepha Hellera.

Proč zvažoval jeden z nejžádanějších mužů Hollywoodu sebevraždu?

Život filmové hvězdy není pokaždé procházka růžovým parkem. Herecká profese vyžaduje intenzivní přípravu, tvrdou práci, a ochotu podstoupit potenciální...

George Clooney končí s herectvím. Důvod? Tequila!

Mohlo by se zdát, že má George "nejcharismatičtější chlápek planety" Clooney ve svých 56 letech do důchodu ještě hodně daleko. Sám herec to ale vidí jinak.

Zrušené pokračování Batman Unchained s Georgem Clooneym znělo na papíře úžasně

Dávno předtím, než batmanovský oblek navlékl Ben Affleck (který se již za pár dní vrátí v roli temného rytíře do kin díky očekávané Lize spravedlnosti), tu...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: