17.3.2019, 16:35

Trailer: Válečník sbírá skalpy v temné fantasy The Head Hunter

Trailer: Válečník sbírá skalpy v temné fantasy The Head Hunter
The Head Hunter | Foto: Vertical Entertainment US

Fanoušci temných fantasy obvykle nemají moc důvodů k radosti. Podobných filmů vzniká minimum a když už konečně na nějaký dojde, obvykle za moc nestojí (osobně si vybavím z těch lepších jen Solomona Kanea a to už je deset let).

Novinka The Head Hunter nemíří do nejvyšších pater - má nízký rozpočet a dva (vyloženě dva) herce v titulkové listině. Ale trailer vypadá skvěle!

Snímek natočil jistý Jordan Downey, autor šílené hororové komediální série ThanksKilling, kterou jsem osobně neviděl, ale jestli jsem to správně pochopil, vraždí v ní krocan a je to celé dost ujeté, meta, natřískané podivnými nápady a v rámci hodnocení oscilující od 0 po 100%. Takže minimálně vize a odvaha Downeymu podle všeho nechybí a bude zajímavé sledovat, co dokáže s žánrem temné fantasy, kterou pohání motiv pomsty.

Na okraji království žije bojovník, který chrání říši před monstry. V jeho děsivé sbírce hlav nepřátel chybí jen jedna - hlava stvůry, která zabila před pěti lety jeho dceru. Poháněn žízní po pomstě, projíždí na svém koni krajinou, využívající magii ke svému hledání. Když konečně dosáhne cíle a dostane šanci se pomstít, je jeho protivník mnohem děsivější, než si pamatoval.

The Head Hunter půjde v omezené distribuci do amerických kin 5. dubna a ten samý den zamíří do internetových půjčoven. CZ premiéru zatím nemá.

The Head Hunter | Foto: Vertical Entertainment US
-
-
Související filmy: The Head Hunter, ThanksKilling
Související osoby: Jordan Downey

Související články:

Trailer: Vítejte ve světě medvědích kyrysníků a létajících divoženek

Nastal čas Comic-Conu a s ním i období čerstvých novinek ze světa filmu, televize a komiksů. Stanice HBO nemohla chybět a prvním trailerem představila nový...

Pařani, zpozorněte. Seriálové Diablo na obzoru

Psal se rok 1996, společnost Blizzard Entertainment vypustila mezi herní maniaky RPG "Diablo" a způsobila tím revoluci. Osobně si na tu dobu pamatuji; bylo...

Nejlepší fantasy filmy za posledních deset let podle kritiků

Nadpřirozené věci, magie, kouzla, zázraky? Fantasy filmy mají blízko k sci-fi nebo i k filmové pohádce. Fiktivní svět, který nikdy není možný vědecky...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: