16.3.2019, 13:15

U svatého Groota, Strážci Galaxie se vrátí ve velkém stylu

U svatého Groota, Strážci Galaxie se vrátí ve velkém stylu
Strážci Galaxie Vol. 2 | Foto: Marvel Studios

Několik měsíců po šokujících zprávách ohledně vyhazovu Jamese Gunna ze studií Disney, a tím pádem z režírování galaktických hrdinů, se stalo něco nečekaného.

Marvel studio oznámilo, že se Gunn vrací a bude stát v čele natáčení Strážců Galaxie vol. 3! Toto rozhodnutí vzniklo na základě omluvy, kterou napsal Gunn na svém twitterovém účtu před několika měsíci. V té se zmiňoval o svých dřívějším nevhodných tweetech (které jeho vyhazov údajně způsobily), a hlavně vyjádřil svou omluvu nynějšímu předsedovi studia Disney, Alanu Hornovi. O této omluvě, kterou Gunn zveřejnil v létě minulého roku, už ale moc dobře víme, v Disney tehdy tuto zprávu prakticky ignorovali a tvrdilo, že ještě nejsou připraveni přijmout Gunna zpět. Americká společnost zaměřující se na zpravodajství ze světa science-fiction a fantasy, io9 ale nyní potvrdila, že se Gunn ke Strážcům Galaxie nakonec vrátí.

Podle nejnovějších informací v Marvelu překvapivě nikdy nezvažovali jiného režiséra, a to navzdory zvěstem, že se třetích Strážců ujmou režiséři Taiki Waititi (Thor: Ragnarok) nebo Payton Reed (série Ant-Man).

Tato zpráva mě osobně velmi potěšila a doufám, že závěrečný díl této trilogie bude minimálně stejně tak dobrý jako ty předchozí. Držím Gunnovi palce!

Strážci Galaxie
Strážci Galaxie Vol. 2
-
-

Související články:

Strážci Galaxie 3: Dave Bautista toho má dost. Jestli se u Disneyho nevzpamatují, končí

Bylo jen otázkou času, než někomu prasknou nervy a začne proti té současné vyhrocené čistce bojovat. Vyhazovat Jamese Gunna ze Strážců Galaxie 3 kvůli 10...

Režisér Strážců Galaxie dostal padáka. Proč nebude u třetího dílu?

Strážci Galaxie jsou často označováni jako jedna z nejlepších novodobých marvelovek. Vděčí za to především talentu režiséra Jamese Gunna, který natočil oba...

Recenze: Strážci galaxie - zábavná marvelovská verze Star Wars

Kdo že to má zachránit galaxii? Floutek zloděj ze Země, potetovaný kulturista, zelená sexy žena, mýval a strom.

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: