15.3.2019, 18:00

Creed II: Původně jsme se měli dočkat camea úplně jiné postavy

Creed II: Původně jsme se měli dočkat camea úplně jiné postavy
Rocky IV | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Druhý Creed sice nedosahuje kvalit jedničky, pořád jde ale o velmi slušné pokračování, které umožnilo o něco rozšířit universum okolo Rockyho Balboy.

Fanoušci se na Creeda II těšili už proto, že snímek vrátil do série postavu Ivana Draga v podání Dolpha Lundgrena. Do kina si pak autoři připravili ještě jedno malé překvapení: cameo Brigitte Nielsen, která si - stejně jako Lundgren - kdysi zahrála v Rockym IV. Podle Lundgrenových slov byl ale v původním scénáři úplně jiný "navrátilec". A to ten nejvíce nečekaný:

"Byl skvělý nápad přivést Nielsen zpátky. V původním scénáři se ale měl vrátit Apollo. Jako duch nebo tak něco. Byl v tom trochu hokej, víte. Takže si osobně myslím, že bylo nakonec mnohem lepší, že zvolili Bridgitte."

Sylvester Stallone nedávno vyjádřil lítost nad tím, že nechali zabít Apolla v Rockym IV, protože si natáčení s jeho představitelem Carlem Weathersem velmi užíval. Zřejmě i proto se snažil najít způsob, jak ho při psaní scénáře Creeda II do příběhu zapojit. Nakonec to nevyšlo. Tak možná příště...

Rocky IV | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
Creed II | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer Studios
-
-
Související filmy: Creed II, Rocky IV

Související články:

Sylvester Stallone se rozloučil s Rambem i Rockym

Nic dobrého netrvá věčně a Sylvester Stallone se proto loučí s dvojicí postav, které ho proslavily a udržely na výsluní: Johnem Rambem a Rockym Balboou.

Rockyho slavná scéna na schodech bez hudby? K popukání!

Existuje málo podobně ikonických momentů jako scéna z Rockyho, v níž hrdina vyběhne po schodech k Filadelfskému muzeu umění a do toho hraje Gonna fly now.

Rocky: Hodnoceno od nejlepšího dílu po nejhorší

Legendární Rocky se vrací do kin v pokračování Creed II a je proto ideální čas podívat se celé sérii, která odstartovala před více jak 30 lety, na zoubek.

Sylvester Stallone sdílel několik vzácných fotek z natáčení Rockyho IV

Možná vám to ani nedochází, ale od uvedení prvního Rockyho uplynulo již 40 let. A přitom jsme se se sympatickým boxerem setkali v kinech naposledy v roce...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: