jan-pospisil
jan-pospisil 11. 3. 2019 15:54
"Studio si ale dává vždy velmi záležet na tom, aby skutečný děj v trailerech dobře schovalo."
Jako například u Spider-mana, kdy se z trailerů dal poskládat celý příběh? :) Či z aktuální Captain Marvel, kde je záběr z finální podoby hrdinky, jak ničí lodě Kree? Nebo z Infinity war, kde byly jasně vidět jednotlivá bojiště, na kterých se příběh bude odehrávat?

Naopak trailer k Endgame je mimořádný tím, že se nepodobá minulým trailerům..
0
0
martina-hesova-jr
martina-hesova-jr 11. 3. 2019 17:48
Čímpak je mimořádný, jestli se mohu zeptat? :)

Tím, že jsem napsala, že schová děj, jsem měla například na mysli situaci, která vzniká v marvelovských trailerech poměrně často. Například, že odstraní pár kamenů nekonečna z Thanosovy rukavice, nebo, když tady zmiňujete Captain Marvel, oddělají pár kosmických lodí, aby nám nenaznačili o jaký souboj by se mohlo jednat. :)
1
0
jan-pospisil
jan-pospisil 11. 3. 2019 21:06
Žádný trailer minimálně od produkce Marvelu, neukázal tak maličko :)

Pokud vezmu v potaz pouze první oficiální trailer, tak je tam dohromady pouze pár záběrů z úvodu filmu, nic víc. Takže diváci mohou stále jen hádat, jaké následky lusknutí a v podstatě celá Infinity war měla.

Je to chytře udělaný teaser, který zavřel ústa všem těm, kteří se stále dovolávali traileru a přitom neukázal v podstatě vůbec nic :) Ano, vidíme plačícího Capa, zoufalého Thora, Tonyho, Natašu.. v podstatě vše, co bylo naprosto jasné už z konce IW :)

Pokud tohle srovnám s jakýmkoliv jiným trailerem, tak je to prostě pecka. Tolik emocí a přitom nic nevyzrazeno.
1
0

Ankety

Líbí se vám plakát k Nabarvenému ptáčeti?
  • Ano
  • Ne
Sdílet tuto stránku:

Partneři: