9.3.2019, 17:00

Trailer: Hororový Superman vraždí lidi v novém traileru

Trailer: Hororový Superman vraždí lidi v novém traileru
Syn temnoty | Foto: Sony Pictures Entertainment

Superhrdinský žánr potřebuje změnu. Nic proti všem těm záchranám světa, ale už to chce něco nového. Skleněný nám na začátku roku rozčeřil stojaté vody komiksových filmů a nebude v tom letos sám - v květnu přiletí hororový Superman.

A to se vším všudy - i tentokrát nás čeká klasická story chlapce odjinud, jehož se ujme rodina a on vyrůstá jako běžné dítě. A pak se všechno změní:

Snímek se jmenuje Syn temnoty, natočil ho jistý David Yarovesky (nepříliš povedený horor The Hive), produkčně film zajistil James Gunn (režie Strážců Galaxie), scénář napsali jeho bratři Mark a Brian. Trailery slibují hutnou podívanou, tak doufejme, že tvůrci nevyměknou a pojedou pořádně na doraz.

Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie a The Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor.

Syna temnoty uvede do českých kin společnost Falcon 23. května 2019.

Syn temnoty | Foto: Sony Pictures Entertainment
-
-
Související filmy: Syn temnoty, The Hive, Strážci Galaxie

Související články:

Film „Skleněný“ by mohl být klidně i realitou

Skleněný je spojením hlavních představitelů dvou filmů (Vyvolený a Rozpolcený) do jednoho, kde jsou Elijah Price (Samuel L. Jackson), David Dunn (Bruce...

Trailer: Tvůrce Strážců Galaxie představuje Supermana jako hororovou postavu

Co kdyby dítě z jiného světa přistálo na Zemi, lidé se ho ujali a on se nestal hrdinou, ale něčím zlověstnějším? Přesně s touhle myšlenkou si pohrává...

Související videa:

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: