Pamatujete na Sam, fenku z Já, legenda? Je jí 13 a pořád je to hodná holka!

Pamatujete na Sam, fenku z Já, legenda? Je jí 13 a pořád je to hodná holka! 3 obrázky v galerii
Já, legenda | Foto: Warner Bros. Pictures
Čas nezastavíš a v případě domácích zvířat si tuhle pravdu uvědomuje tak nějak rychleji. V roce 2007 měl ve post-apokalptické sci-fi Já, legenda Will Smith dlouho jediného společníka - fenku Sam. A světě div se, pořád je ještě mezi námi.

Jmenuje se Abbey, je to už dáma v letech (letos jí bude 14, což je u německého ovčáka slušný výkon) a moc dobře neslyší. Jinak se ale má podle jejího majitele a současně trenéra Stevea Berense skvěle, přičemž "pořád má ráda kosti a míčky". A mimochodem, tahle dnes Abbey vypadá:

Abbey | Foto: Steve Berens
Abbey | Foto: Steve Berens

Berens také zavzpomínal na to, jaký vztah měl k Abbey Will Smith: "Řadu herců zvířata nezajímají - vnímají je jako něco, co bude poutat pozornost diváků a tím pádem odvádět pozornost od nich. Ale Will nebyl vůbec takový. Chápal, že je to jeho kolegyně... a myslím, že ho měla opravdu ráda."

Smithovi prý natolik přirostla fenka k srdci, že ji chtěl po skončení natáčení adoptovat, Stevea ale nepřesvědčil, aby se jí vzdal. Její obsazení bylo přitom dílem náhody - Steve ji nalezl v útulku jen několik týdnů před natáčením.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist