7.3.2019, 06:00

Pamatujete na Sam, fenku z Já, legenda? Je jí 13 a pořád je to hodná holka!

Pamatujete na Sam, fenku z Já, legenda? Je jí 13 a pořád je to hodná holka!
Já, legenda | Foto: Warner Bros. Pictures

Čas nezastavíš a v případě domácích zvířat si tuhle pravdu uvědomuje tak nějak rychleji. V roce 2007 měl ve post-apokalptické sci-fi Já, legenda Will Smith dlouho jediného společníka - fenku Sam. A světě div se, pořád je ještě mezi námi.

Jmenuje se Abbey, je to už dáma v letech (letos jí bude 14, což je u německého ovčáka slušný výkon) a moc dobře neslyší. Jinak se ale má podle jejího majitele a současně trenéra Stevea Berense skvěle, přičemž "pořád má ráda kosti a míčky". A mimochodem, tahle dnes Abbey vypadá:

Abbey | Foto: Steve Berens
Abbey | Foto: Steve Berens

Berens také zavzpomínal na to, jaký vztah měl k Abbey Will Smith: "Řadu herců zvířata nezajímají - vnímají je jako něco, co bude poutat pozornost diváků a tím pádem odvádět pozornost od nich. Ale Will nebyl vůbec takový. Chápal, že je to jeho kolegyně... a myslím, že ho měla opravdu ráda."

Smithovi prý natolik přirostla fenka k srdci, že ji chtěl po skončení natáčení adoptovat, Stevea ale nepřesvědčil, aby se jí vzdal. Její obsazení bylo přitom dílem náhody - Steve ji nalezl v útulku jen několik týdnů před natáčením.

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Já, legenda
Související osoby: Will Smith

Související články:

Alternativní konce, které mohly radikálně změnit celý film

Nejednou se stane, že tvůrci váhají, jakým způsobem film zakončit. Někdy bojuje scenárista s režisérem, jindy zasáhne studio na základě špatných projekcí...

Studio Warner Bros. připravuje reboot hitu Willa Smithe Já, legenda

O tom, že by vzniklo pokračování hitu Já, legenda, se mluvilo hrozně dlouho. Problém byl v tom, že si studio nerozumně zabilo na konci filmu hlavní hvězdu...

Ankety

Líbí se vám plakát k Nabarvenému ptáčeti?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: