6.3.2019, 08:30

Milovníci Avengers si na vysněnou hru se svými hrdiny pěkně počkají

Milovníci Avengers si na vysněnou hru se svými hrdiny pěkně počkají
The Avengers Project | Foto: Crystal Dynamics

Je to přes dva roky, co bylo oznámeno, že herní studio Crystal Dynamics (Tomb Raider) pracuje na titulu, který bude postavený na oblíbených hrdinech Avengers.

O hře toho zatím víme minimum. Podle dřívějších zpráv by měla obsáhnou dějové linky komiksů i filmů, nabídnout známé postavy a místa a zinscenovat ikonické momenty. Nejzajímavější informací je, že by připravovaná hra měla hráče zabavit na celá léta (jak toho ale chtějí vývojáři dosáhnout, to nevíme).

Také byl kdysi vydán trailer, ten ale bohužel neukazuje jediný záběr ze hry:

Nyní tu konečně máme nějaké novinky a nejsou moc dobré (minimálně ne pro toho, kdo se na tenhle kousek od roku 2017 těší) - hra je podle všeho připravována až na další generaci konzolí. To by znamenalo, že se jí dočkáme nejdříve v roce 2020, možná až 2021 (nové generace Xboxu a PlayStationu s největší pravděpodobností vyjdou na konci příštího roku).

Také bylo nově uvedeno, že očekávaná hra ze světa MCU bude zaměřená hlavně na online hráče. Což na jedné straně nepřekvapí, je ale otázkou, jestli o to fanoušci budou stát (viz čerstvé průšvihy Anthem a Fallout 76).

The Avengers Project | Foto: Crystal Dynamics
The Avengers Project | Foto: Crystal Dynamics
-
-
Související filmy: Marvel's Avengers, Fallout 76, Anthem

Související články:

Herní Avengers nabídnou mnoho hrdinů, zahrajeme si s kamarády?

Square Enix minulý týden konečně představil očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, na níž již několik let pracují v Crystal Dynamics (nová Lara Croft).

Trailer: Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale nevyhnutelně zklamou

Je to pár let, co studio Square Enix oznámilo spolupráci s Marvelem, přičemž z jejich spojení měla vzejít hra podle populárních Avengers, o kterou se měli...

Avengers: Endgame: Supersestřih ukazuje v jednom videu záběry ze všech trailerů

Nemůžete se dočkat nových Avengers s podtitulem Endgame? Těžko se vám může někdo divit. Marvel dokázal během posledních deseti let opravdu obdivuhodně...

Avengers 4: Pronikl na světlo první umělecký návrh, nebo ne?

Z nitra internetu přiletěla čerstvá bomba, která vypadá jako první umělecký návrh ze zatím nepojmenovaných posledních Avengers.

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: