Trailer: Scorseseho Irishman s Pacinem a De Nirem v první upoutávce!

Trailer: Scorseseho Irishman s Pacinem a De Nirem v první upoutávce! 2 obrázky v galerii
The Irishman | Foto: Netflix
Netflix má za sebou hodně úspěšný večer (Roma Alfonsa Cuarón získala tři Oscary) a i příští rok bude útočit na prestižní ceny. Velké naděje jsou vkládány do mafiánského eposu The Irishman žánrového veterána Martina Scorseseho, v němž se společně před kamerou sejdou "mafiáni" Robert De Niro, Al Pacino a Joe Pesci.

The Irishman zatím nemá datum premiéry, pokud vše ale půjde dobře, vyjde letos. Produkci za 140 milionů dolarů zdržuje fakt, že pro polovinu filmu jsou Pacino i De Niro digitálně omlazováni (což není vůbec nic jednoduchého).

Diváci se na tenhle kousek těší prakticky od oznámení a nyní tu konečně máme první teaser trailer. Rovnou vás ale připravím na to, že tahle kratičká upoutávka vyloženě ctí to, jak kdysi teaser trailery vypadaly - tedy neobsahovaly žárný záběr z filmu a jediným jejich smyslem bylo diváky informovat, že se opravdu točí. Navzdory své jednoduchosti má první dráždidlo nápadité uchopení, které milovníci gangsterek určitě ocení:

The Irishman bude vyprávět příběh nájemného zabijáka Franka "The Irishmana" Sheerana, který měl údajně prsty i ve vraždě bývalého prezidenta Kennedyho nebo zmizení odborového předáka Jimmyho Hoffy. Hlavní roli hraje De Niro, Hoffy se ujal Pacino a velkým hereckým návratem je The Irishman pro Joea Pesciho v roli mafiánského bosse Russella Bufalinoa, který byl dlouhou dobu podezírán z toho, že se na Hoffově zmizení podílel.

Robert De Niro a Joe Pesci | Foto: Netflix
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist