24.2.2019, 14:00

Jsou bohatí a slavní, přesto preferují klid maloměsta nebo venkova

Jsou bohatí a slavní, přesto preferují klid maloměsta nebo venkova
Meryl Streep | Foto: Twentieth Century Fox.

Někdo miluje ruch velkoměsta i všechny výhody, které skýtá, zatímco jiní si raději oddychnou rádi mimo městský blázinec a za případnou prací si raději dojedou i větší vzdálenost. Slavní lidé na tom nejsou jinak.

I mezi celebritami se najdou tací, kteří dávají přednost klidu a míru a aspoň na chvíli se od všeho toho blázince chtějí odpočinout. Zde jsou ti, kteří se raději vystěhovali mimo centrum hlavního dění:

Bruce Campbell

Tento sympaťák z kultovní série Evil Dead (ta původní) se rozhodl, že nehodlá žít v žádném honosném sídle v luxusní čtvrti a odstěhoval se do malého města Ashland v Oregonu. Dříve tam bydlela jeho matka a Bruce se i se svou ženou v roce 1998 rozhodli, že se tam přestěhují také.

Bruce Campbell | Foto: FX Productions

Jeff Daniels

Ani Jeff Daniels nemusí všudypřítomný smog Los Angeles a raději se odstěhoval do městečka Chelsea v Michiganu. Podle jeho slov ho k tomu rozhodnutí dovedl i fakt, že sláva netrvá věčně a že si raději zařídí pohodlný domov než čekat na to, až s ním v Hollywoodu skončí. Do městečka se s manželkou Kathleen a dětmi přestěhoval v roce 1986. A proč si vybrali právě Chelsea? Protože odtud oba pocházejí

Jeff Daniels | Foto: Universal Pictures

Blake Lively a Ryan Reynolds

Jeden z nejpohlednějších hereckých párů současnosti také neholduje ruchu velkoměsta. Blake a Ryan si pořídili dům ve vesnici Poud Ridge ve státě New York. Obyvatelé této obce si tak mohou užívat jejich přítomnosti a občas se pochlubit i tím, co jejich slavní sousedé právě dělají.

Ryan Reynolds | Foto: Endgame Entertainment

Meryl Streep

Jedna z nejúspěšnějších hereček všech dob je proslulá tím, že ji nikdy nevábil a nepohltil život hereckých hvězd plný večírků, alkoholu a skandálů. Má raději svůj klid, kde se může věnovat sobě i své rodině a tím vyvoleným místem se pro ni stalo město Salisbury v Connecticutu.

Meryl Streep | Foto: Legendary Entertainment

Zach Galifianakis

Zach se narodil v Severní Karolíně a nikdy svou domovinu neopustil, jeho kariéra komika a herce ho zavedla do různých koutů Spojených států, ale domov je domov. V okrese Alleghany County vlastní farmu, kterou by prý rád v budoucnosti přebudoval na tzv. Writers' Retreat, tedy místo, kde se bude moci od všeho oprostit, vypnout telefony, odpojit internet, zahodit televizi a věnovat se jen svým myšlenkám a tomu, čemu bude zrovna chtít.

Zach Galifianakis | Foto: Legendary Entertainment

Steve Martin

Steve Martin proslul jako komik, jeho kariéra je ale mnohem bohatší. Kromě herectví má na svědomí i několik divadelních her, románů a dokonce i muzikál. I když vyrostl v Los Angeles a od puberty pracoval jako brigádník v Disneylandu, velkoměsto mu k srdci nepřirostlo natolik, aby se tam cítil doma. Jeho domovem se tak stalo městečko Brevard v Severní Karolíně, kde se může v klidu věnovat i svému koníčku - Steve je totiž vášnivým sběratelem umění a v nedalekém Ashevilleu má sídlo jeho bluegrassová kapela.

Steve Martin | Foto: MGM
-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Tyhle herecké osobnosti vás dostanou i jako malíři!

Většina talentovaných lidí nemá talent jen na jednu věc. Řada herců umí i krásně zpívat či tancovat. A někteří umí i nádherně malovat a vytvářet zajímavá...

Filmoví drsňáci ve skutečnosti? Golfista, geek, skokan do vody a soudní malíř!

Na filmovém plátně chytají kulky do zubů, klády stromů nosí na ramenou, pod vodou vydrží deset minut a šití tržných ran zvládají i se zavřenýma očima! Jsou...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: