Avatar 2: Jake a Neytiri založili rodinu!

Avatar 2: Jake a Neytiri založili rodinu! 3 obrázky v galerii
Avatar | Foto: Twentieth Century-Fox Film Corporation
Další díly Avataru se pomalu začínají stávat takovou filmovou paní Columbovou. Všichni o nich píší a mluví, ale nikdo o nich nic neví a dosud jsme z nich neviděli ani minutu. Je to jedna velká neznámá a po pravdě už ani netuším, zda o jejich premiéru ještě někdo stojí, jelikož se všichni obávají, co by z toho mohlo být.

Jedno je jisté, z jedničky Avatara si celý svět sedl na zadek a ukázal něco, co dosud nikdo nedokázal. Ale co další díly? Může ještě James Cameron zaujmout publikum? Dokáže v dnešní době filmů jako Avengers a spol. přijít s něčím natolik ultimátním, že se budou na jeho "digitální omalovánky" hrnout davy? Odpovědi jsou stále ve hvězdách. Snad se jich jednou dočkáme.

Avatar | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation

Pojďme se tedy ještě jednou zabývat Avatarem 2. Cameron totiž nově poodhalil něco málo o tom, jak to s hrdiny ve filmu bude (respektive kam se nám posunuli). Jake Sully se rozhodl zůstat na Pandoře a žít s Neytiri. Od té doby už ale uplynulo několik let a z Jakey a Neytiti jsou manželé a rodiče 8leté dcery. A nebudou to mít s její výchovou asi úplně snadné.

Avatar | Foto: 20th Century Fox

"Ve filmu je scéna hádky na 3 stránky mezi Jakem a Neytiti," uvedl Cameron. "Je to zlomová scéna celého příběhu a celá je točená z pohledu osmiletého dítěte, které špehuje rodiče. Jakea čeká v následujících čtyřech filmech velká emocionální jízda. Dostane se i do temných míst."

Co se týče samotného natáčení, část filmů je již hotová. Scény se snímači, díky kterým za pomoci počítačové animace ožije celá Pandora i její modří obyvatelé a další části této kouzelného planety, jsou natočeny. Nikoli však ty hrané scény, kde budou "jen" lidé. "Živé scény se budou teprve natáčet," potvrdil Cameron. "Na prvních dvou dílech to zabere pět měsíců."

Tak hodně štěstí nám všem. :-)

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist