22.2.2019, 09:00

Medvídek Paddington si chleby s marmeládou namaže zatím jen v televizi

Medvídek Paddington si chleby s marmeládou namaže zatím jen v televizi 3 obrázky v galerii
Paddington | Foto: StudioCanal
Medvídek Paddington si vedl v kinech velmi dobře a došel si pro dvě kouzelná filmová dobrodružství. Na konci minulého roku se dokonce tvůrci nechali slyšet, že ho čeká třetí díl.

Paddington 3 byl ale nyní odsunut do pozadí a na jeho místo nastupuje nový projekt. Půjde o animovaný televizní seriál. Produkovat ho bude opět společnost Heyday Films producenta Davida Heymana a StudioCanal.

Paddington | Foto: StudioCanal

V každém díle seriálu bude psát Paddington dopis milované tetě Lucy, aby ji informoval o tom, co se u nich doma odehrálo nového. Vysílat by se měl v průběhu roku 2020.

"Je to radost, představit tohoto úžasného medvídka mladšímu publiku," uvedl Heyman. "Navíc nás velmi těší, že mu svůj hlas opět propůjčí Ben Whishaw."

Paddington | Foto: StudiCanal

Pokud se těšíte na film, tak nebuďte smutní, Paddington 3 je prý stále ve výrobě. Scénář napsali Simon Farnaby a Mark Burton podle námětu od Paula Kinga. Zda se otálí s natáčením kvůli Kingovi (momentálně se plně soustředí na přípravy natáčení Willyho Wonky), aby mohl snímek režírovat, to netušíme. S největší pravděpodobností ho ale nahradí jiný režisér.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist