Trailer: Zpěvačka v talentové soutěži. Čeká ji sláva, nebo horor?

Trailer: Zpěvačka v talentové soutěži. Čeká ji sláva, nebo horor? 5 obrázků v galerii
Teen Spirit - Elle Fanning | Foto: Interscope Films
20letá talentovaná modelka a herečka Elle Fanning (sestra neméně výrazné Dakoty) má na svém kontě víc než 50 filmových, televizních a seriálových rolí. Rejstřík již brzy rozšíří o působivé hudební drama "Teen Spirit", v němž se dostane do spárů hudební talentové soutěže a showbusinessu.

O čem to je: Režijní debut herce a scenáristy Maxe Minghelly (The Social Network, Devátý život Louise Draxe) Teen Spirit pojednává o teenagerce Violetě (Elle Fanning), která opouští maloměsto, aby uspěla se pokusila uspět ve zpěvu. Od svérázného hudebního rádce (Zlatko Buric) se dostane do spárů talentové soutěže, kterou vede pevnou rukou postava v podání Rebeccy Hall. Na Violetu čeká těžký úkol - zúročit talent, vzkřísit ambice a ostré lokty a zachovat si vlastní integritu.

Teen Spirit | Foto: Interscope Films

Tvůrci filmu lákají na showbusinessové prostředí, pestrý hudební soundtrack a herecké výkony. Ostatně, Elle Fanning si už před časem v jednom obdobném snímku zahrála, hororově laděný Neon Demon (2016) diváky zavedl na odvrácenou stranu modelingového světa, s nímž má Fanning osobní zkušenosti.

Uvidíme, zda nebude Teen Spirit pouhou další navoněnou "zdechlinou" zabalenou do neonů a esteticky působivých obrazů bez obsahu. Severoamerická premiéra filmu je naplánována na 4. duben 2019.

Teen Spirit | Foto: Interscope Films
Teen Spirit | Foto: Interscope Films
Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist