Trailer: Přichází další film, který bude fanoušky Bruce Willise bolet

Trailer: Přichází další film, který bude fanoušky Bruce Willise bolet 7 obrázků v galerii
10 Minutes Gone | Foto: Lionsgate
Doufali jste, že Bruce Willis už s těmi příšernými filmy, kde si znuděně odkroutí 15 minut a na konci se "nečekaně" ukáže jako záporák, konečně skončí? Zbytečně.

Možná jste někdy slyšeli o službě MoviePass, která původně měla za deset dolarů měsíčně umožnit fanouškům filmů skoro neomezené chození do kina. Nakonec se (nepřekvapivě) ukázalo, že tenhle model není finančně životaschopný a dnes už je všechno trochu jinak. Ale to nás v Česku úplně zajímat nemusí, protože se našich končin MoviePass netýká. Co se ale podívá i k nám, to jsou originální filmy, které se společnost rozhodla natočit, aby tím (podobně jako Netflix) udělala svou službu víc sexy. Jenže...

... si k tomu vybrala Bruce Willise. Což ještě upřímně není vyloženě marný nápad. Peklo je, že u toho (minimálně u dvou ze tří dohodnutých filmů) bude režisér Brian A. Miller, který s Willisem natočil příšernosti Vice, Elitní zabiják a Reprisal. A hlavně nám nedávno způsobil bolehlav pseudokriminální patlaninou Backtrace, v níž pro změnu ničil odkaz Sylvestera Stallone.

Pro Moviepass natočí Miller s Willisem filmy 10 Minutes Gone a Trauma Center. Ten druhý je teprve v přípravě, první zmíněný už má trailer:

Dej je následující: muž po zásahu zbloudilé kulky postrádá deset minut ze své paměti, přičemž oněch deset minut pokrývá nepovedenou bankovní loupež, kterou někdo sabotoval a s lupem nakonec zmizel. Hrdina musí střípky paměti správně poskládat a peníze najít, jinak ho místní mafiánský boss (Willis), jemuž dluží, pošle na onen svět (ano, zní to jako Backtrace 2).

Co říct k traileru? Je to takové to laciné peklo, které už se ani nesnaží skrývat, že oním tajemným padouchem je Willis (vím, že střílím od boku, ale už je to pravidlem). Michael Chiklis (The Shield - policejní odznak) v hlavní roli je zase smutným důkazem toho, že seriálový hit z vás nutně hvězdu neudělá. Nějaké pozitivum? Potěšil mě oldschoolový trailerový voiceover.

... jo a myslím, že jde o první plakát, kterému dominují čistě plešatí herci.

10 Minutes Gone | Foto: Lionsgate

Willis mimochodem s podobnými kousky neskončí. Od 16 bloků (2005) všechny jeho mizerné filmy produkují George Furla a Randall Emmett a Willis se nechal slyšet, že se těší na další spolupráci v následujících letech.

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist